Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Çok Uyumak Neyin Belirtisi

Günümüzde iş hayatı, okul hayatı hatta ev hanımları için ev hayatı giderek zor hale gelmektedir. İş hayatında kişiler, günlük hayatta teknolojinin de gelişmesiyle kendilerine kolay yöntemler bularak hayatını kolaylaştırma yöntemine gitmeye çalışırken artan seçenekler içersinde kaybolarak kendilerini daha zor bir durumda bulurlar. Bilgi ve eğitim seviyesinin arttığı şu yıllarda öğrencilerin görevleri de bir hayli artmıştır. Ödevlerini yetiştirmek isteyen öğrenciler gecelere kadar uYanık kalmaktadır. Bu tip durumlarda Uyku düzenimiz bozulur ve uyuma sorunları başlar.

Uyku düzeni kişinin gün içersinde aktif rol oynayabilmesi ve dinç bir şekilde güne uyana bilmesi için büyük önem arz eder. Gece saat üç ve ya dört sularında uyuyan ve sabah yedi ile sekiz arasında uyanan kimseler için Uyku yetersiz gelebilir. Bu durumda gün boyunca kendilerini uykusuz hissederler. Ertesi gece ise uyuduklarında yorgunluk hat safhada olduğu için uyanmakta güçlük çekerler. Uyku düzeni olmayan kişiler çoğu zaman uzun uykular uyumaktadırlar.

Bazı psikolojik sebeplerde vardır çok uyumanın nedenleri arasında. Örneğin depresyonda olan bir kişiyi ele alalım. Hayat ona gitgide zor gelmektedir ve uyandığı günü yaşamayı hiç istemeyecektir. Şu halde uykudan uyanmayı hiç istemez ve uzun uykular geçirir. Eğer uzun Uyku uyuyor ve uyanmakta zorluk çekiyorsanız kendinize sormanızı tavsiye ederiz. Uykuyu mu seviyorsunuz, yaşamınızı mı sevmiyorsunuz? Günlük aktivitelerinizi arttırıp hayatınızı zevkli bir hale sokarak uykudan uyanma isteğinizi çok daha kolay oluşturabilirsiniz.

Yorumlar Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.