Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Zihin Açıcı Vitaminler
Zihin Açıcı Vitaminler
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Zihin Açıcı Vitaminler :

İnsanlarda zihin açıcı şifalı pek çok bitki bulunur. Bu zihin açıcı şifalı bitkilerden en etkili ve en iyi gelenleri sizlere bu makalede sunulmuştur.zihin açıcı olarak hangi şifalı bitkiler nasıl kullanılır? Bu konuda merak ettiklerinizi bu makalede bulabilirsiniz...

Zeka Açıcı -Hafıza Güçlendirici-Unutkanlığı Giderici Yiyecekler-Vitaminler.

B 8 ve B 12 vitaminleri, folik asit ve Omega-3 yağ asitleri, soya lesitin, E ve C vitamini, zihnin desteklenmesi konusunda yardımcı olabilir. Yaşlılar da hafızanın kuvvetlenmesi için unutkanlıkta yararı olabilir. Ancak genç nüfusta bir mucize gibi görüp büyük bİr beklenti içerisine girmek yanlış olabilir.

Hatta tansiyonu bazen hafif etkileyebileceğinden gençlerde bilinçsizce kullanımı uygun olmayabilir. Çocuğunuzda çok ciddi bir hafıza ve unutma problemi varsa, o zaman hekime danışarak bu vitaminlerin kullanılması yararlı olabilir.

Onun dışında rutin bir halıza ilacı gibi görmemek daha uygundur. Ancak bu sınav öncesi son günlerde B 6 ve B 12 vitaminlerinin yeterli düzeyde olduğu B complex vitaminleri, biraz E ve C vitaminleri ve Omega 3 dopinginin olumlu bir etkisi olacağını öne sürebiliriz.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Serdar Coşkunzıhın acıcı urunlerın kalıcı etkısı varmı. yoksa urun tukendıgınde tekrar sıparıs etmemız mı gerekıyor. bu konuya acıklık getırın. bu konu hakkında bana daha detaylı bılgı verırsenız sevınırım. iyi gunler kolay gelsın.
  • Zihin

    Açıcı

    Vitaminler