Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Rosacea Bitkisel Tedavi

Rosacea Bitkisel Tedavi

Rosacea gerçekte çoðu insanýn düþündüðünden daha çok yaygýn bir cilt hastalýðýdýr.
Rosacea deri üzerinde kýrmýzý ve pembe leke görünümü verir. Rosacea’nýn teknik olarak hiçbir çaresi yoksa da birçok farklý tedavisi vardýr.
Rosacea belirtileri için alabileceðiniz reçeteli ilaçlar ve kullanabileceðiniz reçeteli merhemler vardýr. Ama biz size Rosacea belirtilerini doðal yollarla nasýl tedavi edeceðinizi anlatacaðýz.
Aþaðýdaki Rosacea belirtilerini tedavi etme rehberi gebeyseniz kullanýlmamalýdýr.
Esasen yeþil çayý, elma sirkesini, bifidus ve asidofilus, çinko ve A vitamini takviyelerini diyetinize dahil edebilirsiniz.
Yalnýz Rosacea döküntülerini geçirme yeteneðinden deðil birçok faydasý nedeniyle sizi yeþil çay içmeye çaðýrýyoruz. Çinko, asidofilus ve bifidus almaya baþlayýn. Ayrýca A vitamini takviyeleri de alýn ama bunu yalnýz Rosacea baþ gösterdiðinde ve kullanma talimatýnda izin verilen en yüksek dozda alýn.
Yemeklerinizi ve atýþtýrmalýklarýnýzý yedikten sonra bir bardak suya bir çay kaþýðý elma sirkesi ekleyin. Beslenmenizdeki bir þeylerin Rosacea döküntülerine sebep olma ihtimali vardýr. Bu yüzden elma sirkesi almanýn amacý döküntülerinize sebep olan gerçekte buysa yiyeceðe reaksiyonu önlemektir.
Rosacea’nýzý doðal olarak tedavi ederken düþünülecek diðer yollar beslenmenizi deðiþtirmek ve iþlenmiþ gýda yememektir. Çikolatadan ve baharatlý yiyeceklerden de kaçýnýn. Bu þeyleri beslenmenizden çýkarmaya baþladýðýnýzda Rosacea döküntülerinin azalýp azalmadýðýna dikkat edin.

Yorumlar Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.