Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rosacea Bitkisel Tedavi
Rosacea Bitkisel Tedavi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Rosacea Bitkisel Tedavi

Rosacea gerçekte çoðu insanýn düþündüðünden daha çok yaygýn bir cilt hastalýðýdýr.
Rosacea deri üzerinde kýrmýzý ve pembe leke görünümü verir. Rosacea‘nýn teknik olarak hiçbir çaresi yoksa da birçok farklý tedavisi vardýr.
Rosacea belirtileri için alabileceðiniz reçeteli ilaçlar ve kullanabileceðiniz reçeteli merhemler vardýr. Ama biz size Rosacea belirtilerini doðal yollarla nasýl tedavi edeceðinizi anlatacaðýz.
Aþaðýdaki Rosacea belirtilerini tedavi etme rehberi gebeyseniz kullanýlmamalýdýr.
Esasen yeþil çayý, elma sirkesini, bifidus ve asidofilus, çinko ve A vitamini takviyelerini diyetinize dahil edebilirsiniz.
Yalnýz Rosacea döküntülerini geçirme yeteneðinden deðil birçok faydasý nedeniyle sizi yeþil çay içmeye çaðýrýyoruz. Çinko, asidofilus ve bifidus almaya baþlayýn. Ayrýca A vitamini takviyeleri de alýn ama bunu yalnýz Rosacea baþ gösterdiðinde ve kullanma talimatýnda izin verilen en yüksek dozda alýn.
Yemeklerinizi ve atýþtýrmalýklarýnýzý yedikten sonra bir bardak suya bir çay kaþýðý elma sirkesi ekleyin. Beslenmenizdeki bir þeylerin Rosacea döküntülerine sebep olma ihtimali vardýr. Bu yüzden elma sirkesi almanýn amacý döküntülerinize sebep olan gerçekte buysa yiyeceðe reaksiyonu önlemektir.
Rosacea‘nýzý doðal olarak tedavi ederken düþünülecek diðer yollar beslenmenizi deðiþtirmek ve iþlenmiþ gýda yememektir. Çikolatadan ve baharatlý yiyeceklerden de kaçýnýn. Bu þeyleri beslenmenizden çýkarmaya baþladýðýnýzda Rosacea döküntülerinin azalýp azalmadýðýna dikkat edin.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Rosacea

Bitkisel

Tedavi