Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Ben Giderici Krem
Ben Giderici Krem
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Ben giderici Krem hakkındaki bilgileri bu makalede bulabilirsiniz.

BSA Natural Ozon Kremi

Ozon vücudun en çok ihtiyaç duyduğu ve en önemli besin olan oksijeni ihtiva eder. Ozon, soluduğumuz havanın tersine 2 yerine 3 tane oksijen atomu içeriyor.

Ozonloma teknolojisi sayesinde, zeytinyağının içerisinde hapsedilen ozon, miktarı azalmadan uzun süre kullanılabilir hale geliyor. Ozon, doğadaki en kuvvetli, doğal dezenfektan (mikrop kırıcı) olarak bilinmektedir.

Ozon yağı kremi bu özellikleri ile, cilt yenilenmesi için deri ve hücrelerin aktive edilmesiyle, kırışıkların giderilmesi, kan akışını hızlandırarak ciltteki elastikiyeti artırmaya yardımcı olabilmektedir.

Vücutta bölgesel sıkılaşmaya, portakal kabuğunu andıran selülitlerin ve doğum ve kilo alıp verme sırasında çatlak oluşumlarının giderilmesine yardımcıdır. Ciltte oluşan, Sivilce ve güneş lekeleri, saç ve saç derisiproblemleri ve cilt ve tırnaklarda Mantar oluşumlarının giderilmesine de yardımcı olur.

Yan Etkileri :

Kullanımı güvenlidir ve hiç bir yan etkiye rastlanmamıştır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Tuğba Temelmerhabalar benim özellikle boyun bölgemde çok fazla ben var . Bunları nasıl yok edebilirim ? Ne kullanmalıyım ? Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim . En kısa sürede cevabınızı bekliyorum . İyi çalışmalar , Teşekkür ederim .
 • Çiğdem Kayamerhabalar benim özellikle boyun bölgemde çok fazla ben mevcut acaba bunları doğal yollarla yok etmem mümkün mü ? Bu konuda bilgilendirir misiniz . En kısa sürede cevabınızı bekliyorum . Teşekkür ederim , iyi çalışmalar .
 • Murat Taşyüzdeki beni giderecek bir fmül var mı hocam
 • Şifa Marketbenler deri üzerindeki tümör olarakda adlandırılır. yani serbest radikallerdir, büyüklüğü ve çıktığı yerler değişebilir, amaç ımmunu destekleyerek benleri kontrol altın alıp bunların temizlenmesini sağlamak. tedavi kürü için linki tıklayın lütfen. Bilgi Hattı: 0224 234 56 78
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/et-bn-propolis-karisimli-set.html
 • Ben

  Giderici

  Krem