Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Zayıflama Kemeri
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Zayıflama Kemeri İle İstenilen Kiloya Kavuşabilirsiniz. Manyetik Titreşimleri İle Hiç Rahatsız Olmadan İstenmeyen Kilolarınızdan Kurtulabilirsiniz. Fiyatları Değişmektedir.

Zayıflama Kemeri


Çift Motorlu + Isıtmalı Vibro Shape Zayıflama Kemerini vücudunuzun ihtiyacı olan bölgelerine uygulayarak kısa bir sürede istediğiniz vücut ölçülerine kavuşmanızı sağlar, sağlıklı ve güzel görünmenize yardımcı olur.
Genel olarak insanların zayıflama ihtiyaçlarının tam olarak sağlanması ve vücudun farklı noktalarında da kullanılabilmesi için tasarlanmış bir üründür.

Şimdi vücudunuzun biçim alması ve istediğiniz ideal vücuda sahip olmanız Çift Motorlu + Isıtmalı Vibro Shape Zayıflama Kemeri ile çok kolay.Kalça, bel ve basen bölgelerinde biriken istenilmeyen yağların parçalanmasında ciddi fayda sağlar ve diğer bölgelere de ciddi etkilerde bulunur.Maksimum zindelik ve rahatlık verir.Ergonomik tasarımı maksimum rahatı ve konforu sağlamanızda yardımcı olacaktır.

Otomatik ve manuel kullanma yöntemi ile isteğe özel ayarlama yapılabilinir. Kumanda ile hızlı ve etkili biçimde kullanma imkanı sağlar.Biliyoruz ki zayıflamak ve güzelleşmek için değişik yollar arıyorsunuz. Çift Motorlu + Isıtmalı Vibro Shape Zayıflama Kemeri ile hedefinize ulaşmak çok kolay. Yeni bir icat olan Çift Motorlu + Isıtmalı Vibro Shape Zayıflama Kemeri, ihtiyaç olan noktalara 5 devirde farklı güçte masaj yaparak dengeli tedavi uygular. Karın, mide, basen ,omuz, ve boyun bölgelerinde uygulandığı takdirde etkili ve hızlı sonuç verir. Karın ve kalça kaslarını güçlendirir. Çift Motorlu + Isıtmalı Vibro Shape Zayıflama Kemeri kullandıktan sonra zamanla kendinizi daha farklı hissedecek, zinde ve daha rahat olacaksınız.

Genel Özellikleri :

Titreşimlerin güçlü olması nedeni ile hızlı bir şekilde kilo vermenizi sağlar.

Kan dolaşımını düzenleyerek, organların düzenli çalışmasını sağlar. Kalp ve damar sistemini kuvvetlendirir. Kan dolaşımını hızlandırarak damar tıkanıklığı oluşma olasılığını azaltır.

Cilt ve kas dokusu ile eklemleri rahatlatır. Kasları gevşeterek günlük yorgunluk ve stresten kurtulmanızı sağlar.
Doğumdan sonra oluşan fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur. Metabolizmanın hızını arttırdığı için zayıflamanızı hızlandırır.

Bel ve boyun ağrılarında, sırt ve omuzlarda, kol ve bacak ağrısı şikayetlerinde olumlu etki gösterir. İnce bir bele sahip olmanızı sağlar.

Beşli fonksiyonu sayesinde vücudun çeşitli bölgelerinde oluşan kireçlenme, Romatizma ve sinirsel kasılmalardan meydana gelen ağrılarda etkilidir.

Sindirim sistemini olumlu etkiler, lenf ve salgı bezlerini harekete geçirir. Bağırsak tembelliğini ortadan kaldırır. Kolit rahatsızlığına iyi gelir.

Karın, basen ve bacak bölgelerinde portakal kabuğu şeklindeki Selülit görünümünü ciddi oranda azalmasına yardımcı olur.
Karın, kalça bölgesinde uygulandığı takdirde kasları güçlendirir. Uyguladığınız bölgeyi sıkılaştırır. İstediğiniz form ve şekle sokar. Daha iyi bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Size özel tasarlanmış ürün olup dört havalandırma çıkış yerine sahiptir. Vücudunuza göre ayarlanabilir. Vücudunuzun her bölgesinde ve bütün aile bireyleriniz tarafından kullanılabilir.

Zayıflama fonksiyonu ile istediğiniz biçimi alarak hedefinize ulaşmanıza yardımcı olur. Uygun diyet ile uygulandığında vücudunuzun çok daha hızlı şekilde biçimlenmesini ve şekle girmesini sağlar.

Güçlü darbeleri sayesinde güçlü titreşim sağlar.

Kumandası ile tüm fonksiyon özelliklerini ekranda görebilirsiniz.

Bu özellik size aynı zamanda kullanım kolaylığı sağlar.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Zayıflama

Kemeri