Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Yüz Bakımı
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Yüz bakımı her insanın yapması gereken bir bakımdır. Hem estetik hem de özellikle sağlık açısından çok önemlidir. Yüz temizliğine önem vermek yüzümüzün ileriki yaşlarda kırışmasını önemli ölçüde azaltacaktır.

Çünkü yüzümüzü olumsuz etkileyen birçok faktör vardır. Bunların başında makyaj, stres, Sigara ultraviyole ışınları, dengesiz beslenme ve hava değişimleri gelmektedir. Sağlıklı yüz parlak ve canlı olur. Bu yüzden 20’li yaşlardan itibaren herkesin yüzünü temizlemesi ve gerekli bakımı yapması gerekir. Her insanın yüzü aynı değildir. Bu yüzden ilk önce yüz analizi yaptırarak yüz tipinizi öğrenip ona göre uygun bir temizleme ürünleri almanız gerekir.
Böylelikle yüzünüzün kuru, yağlı, ya da hassas olduğunu öğrenip bu şekilde doğru ürün kullanabilirsiniz. Uygun temizleme ürünlerini alıp hergün evde kendiniz yapabilirsiniz. Bunun dışında tam bir yüz bakımı için ayda bir kere cilt bakım merkezine gidip genel bakım yaptırabilirsiniz. Bu bakım yaklaşık 2 saat sürmekte olup sırasıyla temizleme, tonik, peeling, buhar, maske, nemlendirme işlemleri uygulanır. Böylelikle daha genç kalmış olursunuz.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yüz

Bakımı