Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Youtube Caillou Türkçe
Youtube Caillou Türkçe
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Youtube Caillou Türkçe, tartışmaya açık olmayan bir şekilde son yılların en sevilen çizgi film karakteri olan Caillou ( Kayu ) hakkında bilmediğiniz bir çok şeyi size bu yazımızda vermeye çalışacağız.

 Öncelikle yazar Christine L’Heureux ve çizer Hélène Desputaux’un yarattığı bir çizgi film olan Caillou ( Kayu ) bir Kanada yapımıdır. 4 yaşında olan bu karakterin günlük yaşamını ve insanlarla olan diyaloğunu gösteren çizgi dizinin orjinal dili Fransızcadır.

Fakat sadece ülkemizde yoğun ilgi görmeyen Caillou,  Amerika’dan Almanya’ya, İngiltere’ye kadar pek çok ülkede yayımlanmaktadır.

Youtube Caillou Türkçe


Çizgi filmi izleyen 7'den 70'e kadar herkesin merak ettiği sorulardan biri şüphesiz Caillou neden kel ve hiç saçı çıkmıyor.. Bunun cevabını dizinin yapımcıları şöyle dile getiriyor.

” Caillou ilk olarak bir kitap karakteri olarak insanların karşısına çıkmıştır ve kitaplarda ki hikayelerde 4 yaşındadır. Orda saçı olmadığı için televizyon ekranlarına aktarılırken de orjinalini bozmadan yaşı büyümesine rağmen televizyon seyircisine saçsız aktarılmıştır.

Daha sonra ise dizinin Amerikan versiyonunda Caillou’nun Lösemi olduğu yansıtılmıştır ve bir lösemili çocuğun yaşama sevincini izleyenlere sunmuştur. Youtubeden caillou'nun türkçe bölümlerini izleyebilirsiniz.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Youtube

Caillou

Türkçe