Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Yeşil Kehribar
Yeşil Kehribar
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Yeşil Kehribar ülkemizde fosilleşmiş olan ağaç reçinelerinden yapılan güzel bir teshbih türüdür göz alıcı renkleri vardır.

Yeşil Kehribar Tesbih, gösterişli rengiyle, az bulunuşuyla, renginin oluşumunun ilginçliği nedeniyle de büyüleyici bir süs taşı olmuştur.Ülkemizde Üretilmektedir. Renkleri ile çeşitli motifler yapılabilir.

Yeşil Kehribar ,Çok Eski Zamanlardan Bu Yana Kehribarın Büyük Talep Görmesi, Satışının Çok İyi Olması Taklitlerini Elde Etme Çalışmalarını Çok Teşvik etmiştir.

Taklit Üretimler Sıkça Artmış Ve İnsanların Yarısı Taklite Yönelmiştir. Taklit Kehribarlardan Tesbih , Anahtarlık , Kolyeler , Bilezikler Yapılmaktadır. Görünüş Bakımından Dikkat Çekildiği İçin Kullanımı Artımıştır.

Yirminci Yüzyılın Başında Bakalit ve Plastik Bulununca, Bu Maddelerden Üretilen Kehribar Renkli, Kolye ve Tesbihler Dünyanın Her Yanına Yayıldı. Özellikle Kuzey ve Doğu Afrika, Orta Doğu ve Hindistan da kehribar renkli kolye ve tesbihler çok satıldı. Satılan Kehribar Kolye ve Tesbihler Çok Beğenilmiştir
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yeşil

Kehribar