Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Titreşimli Masaj Aletleri
Titreşimli Masaj Aletleri
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Titreşimli Masaj Aletleri.Titreşimli masaj adı verilen Zayıflama aletleri özellikle bundan 7-8 yıl önce, Atletizm sporunun efsanevi ismi, olimpiyat şampiyonu Carl Lewis tarafından tanıtıldığında muzice zayıflama aleti olarak ABD de bir hayli ilgi uyandırmıştı. Son zamanlarda ülkemizdeki değişik televizyon kanallarında görmeye başladığımız titreşimli masaj aleti gerçekten işe yarıyor mu ve zayıflatırmı diye ingilizce içerikte ufak bir araştırma yaptım. Netice olarak şunlar ortaya çıktı.Detaylı bilgiyi makalemizde bulabilirsiniz.

Titreşimli Masaj Aletleri
Titreşimli masaj aletleri vücudu sıkılaştırmak ve kasları daha yoğun hale getirmek için oldukça faydalı ve kullanışlı Spor aletleridir. Özellikle kol bacak göbek sarkması şikayetleri olan kişilerin, masaj aletleri kullanmasında kesinlikle büyük fayda var. Ayrıca stresli ve fiziksel açıdan bedeni, kasları yoran meslekleri icra eden kişilerin de kasları dinlendirmek için titreşimli masaj aleti kullanması yararlı oluyor.

Bununla birlikte birileri, günlük olarak başka hiç bir bedensel egzersiz yapmaksızın titreşimli masaj aleti zayıflatıyor diye bir iddia ile karşınıza çıkıyorsa bu söze şüpheyle yaklaşmak lazım. Bu tür aletlerle kilo vermek ve zayıflamak kolay bir iş olmasa gerek. Ancak günlük olarak yeteri kadar bedensel egzersizler yapan kişilerin titreşimli masaj aleti kullanan kişilerin metabolizma hızını yüksek tuttuğunu söyleyebilirim. Peki titreşimli masaj aleti ile zayıflamak için en etkili olan spor hareketleri hangileridir:

Squat hareketi: Squat egzersizlerinin belirli bir takım hareketleri içeren türleri titreşimli masaj aletinin zayıflatıcı etkisini artırmaktadır.

Sopalı hareketler: Sopa ile yapılan bir takım bel inceltme hareketleri sonrasında titreşimli masaj aleti kullanmak ta bölgesel zayıflama için hızlandırıcı olabilmektedir.

Mekik çekmek: Mekik hareketleri sonrasında titreşimli masaj aleti kullanmak hızlı bir zayıflama süreci yaşatmaktadır.

Bazı titreşimli masaj aletlerine takılan kemerler sizin belirli pozisyonlarda iken bu aletleri kullanmanıza olanak sağlamakta ve zayıflama süreci yaşanmaktadır. Bu sayede aynı zamanda hem kaslar daha fazla çalıştırılmakta hem de harcanan kalori miktarı ile metabolizma hızı artırılmaktadır.

Netice olarak titreşimli masaj aletinden verim alabilmek için beslenme ve egzersiz alışkanlıklarının kilo vermeye yatkın bir hal alması gerekmektedir. Özellikle diyet listesi takip edenlerin titreşimli masaj aleti ile extra zayıflama sağlayacağını söyleyebiliriz. Sizler de kolayzayiflama.com sitemize titreşimli zayıflama ve masaj aletleri hakkkındaki duygu, düşünce ve deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Böylece bu ürünün gerçekten zayıflama ve kilo verme amacına gitmede faydalı olup olmadığını öğrenebilir ve titreşimli masaj aletleri zayıflatıyor mu sorusuna cevap bulmuş oluruz.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Titreşimli

Masaj

Aletleri