Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Titreşimli Masaj Aleti Zararları
Titreşimli Masaj Aleti Zararları
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Titreşimli Masaj Aleti Zararları,bu maddelerin bir kısmı vücuttan su atıcı maddelerdir.“TV karşısında koşun” Lida yasaklandı ama her gün yeni lidalar ortaya çıkıyor. Bu maddenin karaciğerine zarar verdiği çok hastamız oldu.Bazılarını karaciğer biyopsisine gönderdik.Daha detaylı bilgi için aşağıdaki makaleyi okuyunuz.

Titreşimli Masaj Aleti Zararları
Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Kardiyoloji Kliniği’nden Doç. Dr.Ahmet Temizhan da sorduğumuz tüm yöntemler için “Doğru demek de yanlış demek de yanlış” değerlendirmesini yapıyor.Bu yöntemlerle ilgili bilimsel veri yok.Bu nedenle desteklememek lazım.Ancak insanların zayıflamak için gösterdiği her çabayı teşvik etmek gerekir.Bu nedenle heveslerini de kırmamalı.En kolay şey yürüyüş yapmak.Bazı uygunsuz egzersiz aletleri sakat bırakabilir.İnsanlar oturdukları yerde elektrikle, titreşimle incelmeyi bekliyor.Bu mümkün değil.Egzersiz ve diyetin bir arada yapılması gerekir.Bölgesel kilo vermeye yönelik uygulamalar değil, koşu bandı veya bisiklet tercih edilmeli.Kilo vermek isteyenler genelde ani bir kararla hızla zayıflamaya yöneliyor ancak hızlı verilen kilo çok çabuk alınıyor.İdeali ayda 3-4 kilo vermek.Eğer evde koşu bandı tercih ediyorsanız,koşu bandınızı televizyonun karşısına koyun ve koşun.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Birgül Durdubaşacura masaj aleti sağlığa zararlımı. mng shopta satılıyor.
  • Şifa MarketMasaj aleti ile bilgi istifade etmeniz amacı ile paylaşılmıştır. ilginize teşekkür ederiz
  • Hüseyin Ateşselamlar ben titreşimli masaj aleti ile ilgili bilgi almak istiyorum bu aletin zararları nelerdir acaba. en kısa sürede cevabınızı bekliyorum ilginize çok teşekkür ederim iyi çalışmalar hayırlı ramazanlar.
  • Titreşimli

    Masaj

    Aleti

    Zararları