Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Tığ İşi Bebek Patik Modelleri
Tığ İşi Bebek Patik Modelleri
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Tığ İşi bebek Patik Modelleri, Bebek heyecanı başladığı endan itibaren hazırlıklar başlar.En güzel ve en sağlıklı iyi bir şekilde büyütme fikri ebebeyinleri sarar.Bebeğiniz kız veya erkek cinsiyeti ne olursa olsun doğduğu andan itibaren her anne bababın tek dileği sağlıklı bir bebeğe sahip olabilmek.

Tığ İşi Bebek Patik Modelleri


Bebeğiniz sağlılkı doğduktan sonra da onun sağlığını korumak özellikle yine siz annelere düşmektedir. Bebekler doğumdan belli biz zaman sonra özel bebek giysileri giydirilir üşüyüp hasta olmamaları için dikkat etmek gerekir.

İnsanlar genelde ilk olarak ayakları üşüttüğü zaman daha çabuk hasta olurlar. Bbebekler de daha nazik oldukları için en hassas yerleri ayaklarıdır. Bebeklerin ayaklarını daha sıcak tutmak için önce bebek çorapları üzerine de el işlemeli örgü yün yada orlondan yapılmış patikler giydirilir.

Bebekler biraz büyüyüp geliştikten sonra cinsiyetine göre kız ise kız bebeği patikleri, erkek bebekse erkek çocuk patikleri giydirilebilir. Bebeklerin patikleri Yaz mevsimi gelip havalar iyice sıcak olana kadar giydirilmelidir çünkü biz üşümediğimizi hissedebiliriz ama bebekler daha nazik ve dayanıksız oldukları için üşüyebilirler. Bebek patikleri genellikle fabrika imalatı olduğu kadar el örgü işi de olabilmektedir.

Genelde bebeklerin patikleri özellikle kız bebekleri için yapılan patikler daha güzel ve kurdela yada renkli boncuklarla süslenerek yapılmaktadır. Annelerin ve anne adaylarının, doğumdan önce oldukça bol vakitleri olmakta ve zamanı geçirebilmek içinde el örgüsü yaparak değerlendirmektedirler.Aynı zamanda maddi anlamda da kazanç sağlayan iş olarak da yapan bayanlarımız da olduğunu unutmamalıyız..

Örgü işi olarak bebek patikleri,yeni model patik örnekleri,yeni sezon bebek patikleri,derya baykal örgü patikleri,deryalı günler patik örnekleri bir çok patik modelini sizler için derleyerek fikir vermek istedik.Tavşanlı,köpekli,kurdelalı,incili ve daha birbirinden güzel ve şık bebek patiklerini sitemizde bulabilirsiniz.Bu patikleri görünce imin olun insanın bebek olası geliyor.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Tığ

İşi

Bebek

Patik

Modelleri