Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Teknolojik Hediyeler
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Teknolojik Hediyeler : Seviğiniz kişiye değişik ve teknolojik hediye almak istiyorsanız,aşağıdaki önerilerimiz işinize yarayabilir.Lütfen ürünleri inceleyiniz.

Teknolojik Hediyeler

Topuklu Ayakkabı Hoparlör
GIMME TUNES SPEAKER Sakın bu topukluları denemeye kalkmayın! evet çok şıklar ama onlar hoparlör. USB kablosuyla enerjisini bilgisayarınızdan alır... Gelen ek kabloyla da bilgisayar veya mp3 çalarlarınıza bağlayarak müzik dinlemeye başlayabilirsiniz.
69,90TL

Ultraviyole Işık Spreyi
Kendi duvar yazınızı evinizde uygulayabilirsiniz... Ultraviyole ışık spreyi ile özel kumaş pano üzerinde özgürce çalışabilirisiniz...
99,90TL

Kapak Tripod
BOTTLE CAP TRIPOT Fotoğraf makineniz için ideal. Başkalarıyle birlikte fotoğrafınızı çekebilmek için kollarınızı olabildiğince ileriye doğru uzatıp bir taraftan da doğal görünmeye çalışmak zor olmalı.. Düşünsenize, o anda bir de deklanşöre basmak zorundasınız. Fotoğraf Makinası da...
24,90TL

Güneş Kavanozu
Reçel kavanozları reçel saklar... Sun Jar ise güneş ışığını toplar ve saklar ki onu gece de kullanabilelim...
29,90TL

Güneş Enerjili İncecik Hesap...
6 kere 9 kaçtı acaba ya da 6 kere 8 hmmss bi düşünmem lazım diyenlerdenseniz bu ürün tam size göre. Kredi kartı inceliğinde cüzdanınızda taşıyabileceğiniz bu ürün üstelik güneş enerjisiyle çalışıyor.
10,00TL

Güneş Enerjili Çekirge
Güneşi görünce çılgına dönen bu sevimli çekirgemiz tüm enerjisini güneşten alıyor. Size de güneşe bırakıp izlemek kalıyor :)
9,90TL

Güçlü Mini Hoparlör / Boom Box
MIGHTY MINI SPEAKERS Tıpkı AMP modeli gibi bu ufak görünen taşınabilir radyo-teyp çalar şeklindeki anahtarlıkta bir hoparlör var ve verdiği sesi duyunca şaşıracaksınız.
39,90TL

Cep Telefonu Çerçevesi
Materyal: Ahşap Boyutlar: 20 x 15 x 2.5 cm
54,90TL

6'lı Güneş Enerjili Oyuncak
Araba, Uçak, Yel değirmeni, Tekne ve fazlası... Sizin akıllı bıdığa, yaratıcılığını keşfetmesi için süper bir hediye. Hem de pile ihtiyaç duymadan güneş enerjisi ile çalışıyor.
19,90TL

Konuşan Tuvalet Kağıdı Tutucu
İnsana tuvalette bile rahat yok. Şöyle kendimizle baş başa kaldığınız sessiz sakin bir tuvalet vardı, şimdi de tuvalet kağıdının çenesi düştü.
49,90TL

Işıklı Musluk
Herkesin musluğundan şebeke suyu akarken sizin musluğunuzdan mavi ve kırmızı su aksın. Montajı çok basit olan, pille çalışan akan suyun sıcaklığına göre suyunuzu aydınlatın.
14,90TL

Işıklı Duş Başlığı
Haydi kapatın lambaları sudan yayılan ışıkla terapi zamanı. Yoğun bir iş gününün ardından biraz kendinizi şımartmak istiyorsanız ya da banyonuzda 80'lerin disko havasını yakalayıp bağıra çağıra Life is Life söylemek için ortama ihtiyacınız varsa hizmette sınır tanımıyoruz.
29,90TL

Usb İyonizer Hava Temizleyici
Bilgisayarlar, florasan ışıklar, havalandırma sistemlerinden gelen suni hava ve modern bina yapımında kullanılan malzemeler yoğun bir pozitif iyon üretimine yol açıyor.
14,90TL

USB E-mail Bildirici
Emailiniz gelir gelmez sizi uyaran bu USB Email Bildirici ile içiniz rahat olacak. Email geldiğinde yanıp sönerek size haber veren bu müthiş cihaz ile email beklerken pc başında takılıp kalmanıza gerek yok, bırakın yanıp sönerek o size haber versin.
24,90TL

3'lü Güneş Enerjili Robot
Savaşçı robot, akrep robot, tank robot... Çocuğunuz bu kitle 3 farklı güneş enerjisiyle çalışan robot yapabilir istediğini bozabilir ve yerine diğer robotlardan birini yapabilir.
22,50TL
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Teknolojik

Hediyeler