Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Takma Kirpik Takımı
Takma Kirpik Takımı
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Takma Kirpik Takımı, uzun kirpikler daha etkileyici bakışlar için ve gözleri ön plana çıkarmanın en kolay yoludur. Eğer sizde takma kirpik kullanmak istiyorsanız önerileri ve ipuçlarını öğrenmek yararınıza olacaktır.Kirpiği gözlerine göre ayarladıktan sonra takma kirpik kutusunun içinde yer alan yapıştırıcıyı sürüp kirpiklerinize cımbız yardımıyla yerleştirin. Takma kirpiğin doğal görünmesini sağlamak için cımbız yardımıyla nazik hareketlerle kirpiği yapıştırın. İnce saplı Makyaj fırçasının ucuyla takma kirpiği aşağı doğru ittirin. Takma kirpiğin kuruması için yaklaşık 2 dakika bekleyin. Daha detaylı bilgi için aşağıdaki makaleyi okuyunuz.

Takma Kirpik Takımı


Takma kirpiği yapıştırdıktan sonra göz kapaklarınızın üzerinde yapıştırıcıdan kalan siyah ya da beYaz noktacıklar oluşacaktır. Bu görüntüyü ortadan kaldırmak için eyeliner ya da göz kalemi ile kirpik diplerinizin üzerinden geçmelisiniz.Takma kirpik ve kendi kirpiklerinizin doğal görünmesi ve bütünleşmesi için kirpik kıvırıcısı yardımıyla kirpiklerinizi kıvırın. Kirpiklerinize bolca rimel sürün.Takma kirpik kullanımı birkaç kez tekrar ettiğinizde kolayca kullanabileceğiniz bir üründür. Denedikten sonra gözlerinizdeki büyüleyici değişime hayran olacaksınız.

Makyaj doğru şekilde yapıldığında kadınları olduğundan daha çekici gösteren, var olan güzellikleri vurgulayan ve ortaya çıkaran önemli bir işlemdir. Doğru ürünlerle doğru makyajın yapılması çekici ve bakımlı görünmek için çok önemlidir. Bu nedenle makyaj ürünleri seçerken cilt rengimize uygun, bizleri olduğundan daha çirkin ve frapan göstermeyecek renklerin seçilmesi gerekir. Günümüzde birçok markanın değişik tarzda hazırlanmış makyaj ürünleri bulunmaktadır. Tercih edilen ve kişiye renk katan makyaj ürünlerinden biri de takma kirpiklerdir. Çeşitli şekil ve boyutlarda hazırlanan kirpikler özellikle gece makyajlarında hanımların görünüşlerine renk katan önemli ürünlerdir.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Takma

Kirpik

Takımı