Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Suddenly Parfüm
Suddenly Parfüm
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Suddenly Parfüm, İngiltere'de Aniden ülke mağazalarında 'Madam Cazibe' adında kendi özel etiket altında yeni bir Parfüm başlattı. Mayıs ayında ilk kez raflarda gelmeden, birçok mağaza zaten sattık ki müşterileri ile çok popüler olmuştur. Sansasyonel yeni parfüm Lidl için özel üretilen ve 50ml £ 3.99 inanılmaz bir fiyata sahip olmuştur.

Suddenly Parfüm


Narenciye ve çiçek notları ile Bergamot ve Yasemin sadece Yaz için en uygun zaman geldiğinde yeni Lidl parfüm, birleşmeyle sezon mükemmel bir aksesuar olduğunu kanıtlamaktadır. Bağımsız Koku Danışmanı olan "taze narenciye ve çekici, egzotik, oryantal anlaşmasına birleştirme çiçek notları" için parfüm cazibesini bağlıyor. O, "zamansız, uygun fiyatlı ve klasik kokusu" olarak tanımlayarak devam eder.

Bir Lidl sözcüsü şöyle diyor: "Biz günlük giyim için şıklık ve dişiliği temsil bir koku yaratmak için istekli edildi. Bu sadece size anında çekici hissetmek için bir servete mal yok gösterir. "

Derece popüler tasarımcı markalı parfüm karşı Lidl Aniden Madame Glamour parfüm parfüm Guild tarafından yürütülen İki bağımsız tüketici paneli kör testler inanılmaz sonuçlar ortaya - İlk testte 50 kadın% 89 tercih edecekleri söyleyerek Lidl Aniden parfüm için ezici bir çoğunlukla tasarımcı markası üzerine giymek. Ve kör ikinci turda parfüm test 100 kadınların% 90 onlar da Lidl parfüm tercih ettiğini söyledi.

Avrupa Avrupa içinde private label küresel ürün ve en büyük pazarı, İngiltere Almanya ile ikinci, büyüklüğüne göre en büyük private label pazar. Bu tüketici satın alma alışkanlıkları bir kayma ve prim fiyatlı markalar alternatif olarak sunulan sofistike kendi markalı ürünlerin sayısının artması temsil eder.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Suddenly

Parfüm