Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Sevgiliye Hediye Notları
Sevgiliye Hediye Notları
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Sevgiliye Hediye Notları,o’na o kadar değer veriyorsunuz ki O’na özel bir hediye vermek istiyorsunuz… Gelin biz O’nun doğumgünün bir yıl önceden tasarlayalım ve onu 1 yıl sonra çok şaşırtalım.

Sevgiliye Hediye Notları


O’na bir yıl boyunca her gün O’nu ne kadar çok sevdiğimizi anlatan kısa notlar yazıp bir kavanoza atalım. Eğer bir yıldan az süre var sevgilimin doğumgününe diyorsanız ; o da olur… Kalan gün kadar yazsanız bile onu fazlasıyla mutlu edebileceksiniz.

O’na o kadar değer veriyorsunuz ki O’na özel bir hediye vermek istiyorsunuz… Gelin biz O’nun doğumgünün bir yıl önceden tasarlayalım ve onu 1 yıl sonra çok şaşırtalım. O’na bir yıl boyunca her gün O’nu ne kadar çok sevdiğimizi anlatan kısa notlar yazıp bir kavanoza atalım. Eğer bir yıldan az süre var sevgilimin doğumgününe diyorsanız ; o da olur… Kalan gün kadar yazsanız bile onu fazlasıyla mutlu edebileceksiniz.

Farzedelim bugün kavanozu oluşturmaya başladık:

31.07.2011

Bugün seninle film izlemek o kadar keyifliydi ki; filmi sen seçtin 2. dünya savaşı belgeseliydi… Tanklar, savaşlar, Rusya-İngiltere-Amerika tanklarının yakılıp yıkılması…Panzer4, panter tanklarının yapılışına dair yorumların.. Biliyorsun ben senin kadar tarihe meraklı biri değilim ama sen yanımdayken senin seçtiğin her filmi (aksiyon komedi filmlerini bile) seyredebilirim

01.08.2011

Bugün dördüncü ay dönümümüz, nasıl başladık nasıl dört ay oldu , nasıl geçti günler geceler farkında bile değilim. Her günüm seninle geçse ben yine seninle her günümün bu kadar özel geçeceğine eminim.

02.08.2011

Sana bugün yemek yapabilmeyi isterdim. Fakat yine işten geç geldim. Sen o kadar harikasın ki bana yemek bile hazırlamışsın. Seni seviyorum.

Bu bu şekilde devam edip gidebilir, yeter ki siz isteyin. Her gün O’na özel cümleler kurmanıza gerek yok içinizden geleni yazın. Sevgiliniz sizin doğal sözlerinizi her gün okuyup sizinle birlikte olmanın değerinin farkına her gün varacaktır.

Eğer siz ben bir tek cümle dahi yazamam diyorsanız: O zaman O’na bir aşk kavanozu alın fakat bu seçenek kendi yazdığınız notlar kadar etkili olmayacaktır.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Sevgiliye

Hediye

Notları