Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Sevgililer Günü Kolyeleri
Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Sevgililer Günü Kolyeleri, sevdiğiniz veya alacağınız kişiyi düşünerek ona nasıl bir kolye yakışçağını hayal ederek aldığınız hediyelik kolyelelerdir. Maddi değerden çok manevi değeri önemlidir.

Sevgililer Günü Kolyeleri


Karşılıksız olarak, bir başkasına mülk olarak verilen mal. Bir kimseye ikram olarak götürülen veya gönderilen mala da hediye denir. Türkçede, armağan kelimesi de hediye karşılığı olarak kullanılmaktadır. Hibe de, hediye demektir. Hediye; hibe etmek, bağışlamak, manasına gelir. hediye, insanlar arasında bir yakınlaşma ve yardımlaşma vasıtasıdır. tarih boyunca insanlar ellerindeki çeşitli mal ve eşyaları birbirlerine karşılık beklemeden verip hediyeleşmişlerdir. Toplumların din, örf, adet, gelenek görenek ve ekonomik durumlarına göre çeşitli Mal ve eşya hediye metaı olabilmiştir.

Bunlar arasında mücevherlerden kumaşa, taştan topraktan mamul basit eşyadan hayvanlara kadar hemen her çeşit mal görülür. Hediye, her zaman verilebildiği gibi, bilhassa, bayram , düğün, bir başarı vs. gibi vesilelerle verilir. Bazı memleketlerde, böyle zamanlarda hediye vermek, an’ane halini almıştır. Bilhassa müslüman Türkler arasında hediyeleşmek, mühim bir örf ve adettir.


Etiketler:
sevgililer günü kolyeleri, 14 şubat sevgililer günü şiirleri, sevgililer günü için ilginç hediyeler, sevgililer günü mekan, sevgiliye sevgililer günü hediyesi, sevgililer günü indirimleri, sevgililer günü restaurant, ucuz sevgililer günü hediyeleri, sevgililer günü ucuz hediyeler, sevgililer günü mekanları, ucuz sevgililer günü hediyesi, değişik sevgililer günü hediyesi, sevgililer günü değişik hediyeler, değişik sevgililer günü hediyeleri, sevgililer günü için en güzel  hediyeler, sevgililer günü antalya, antalya sevgililer günü, romantik sevgililer günü hediyeleri, sevgililer günü için erkeğe hediye, sevgililer günü restoran, sevgililer günü otelleri, sevgililer günü saat, sevgililer günü kutlaması, en romantik sevgililer günü hediyesi, romantik sevgililer günü hediyesi, sevgililer günü için sürprizler, izmir sevgililer günü programları, sevgililer günü hediye seçenekleri, sevgililer günü slayt, sevgililer günü pırlanta
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Sevgililer

Günü

Kolyeleri