Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rock Masaj Aleti
Rock Masaj Aleti
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Rock Masaj Aleti.Cihazın masaj topuzu içinde yer alan motor ve buna bağlı salgı sistemi sayesinde topuzun titreşim yapması sağlanır. Bu titreşim tutma kolu ile masaj topuzu arasında bulunan körük nedeniyle sadece vücuda temas edecek olan topuzda lokalize edilir, tutma kolunda titreşim oluşmaz. Ayrıca ilk çalışma anında masaj topuzunun ön yüzünde ENFRARED ışıklar yanmaya ve ısıtıcı çalışmaya başlar. Enfrared ile masaj çıplak ten üzerine uygulandığında ısı cildin derinliklerine doğru nüfus eder 5-10 dk. içinde hissedilir derecede rahatlama sağlar. Enfrared, ışık ve titreşim birlikte uygulandığında mükemmel bir terapi etkisi yaratır.Detaylı bilgiyi makalemizde bulabilirsiniz.

Rock Masaj Aleti

F-8600 modelinde masaj topuzu etrafında 3 ayrı fonksiyon mevcuttur.
Tek nokta : Vücutta istenilen tek bir noktaya seri vuruşlarla masaj;
Çoklu noktalar : Deha geniş alanlara 4 noktadan vuruşlarla masaj;
Manyetik noktalar : Masaj topuzunun üst yüzeyinde bulunan mıknatıs artı ve eksi kutuplaşmalar yaratarak rahatsızlık hissinin etkin bir biçimde giderilmesi için güçlü manyetik alan yaratırlar.
Ergonomik tasarım sayesinde rahatça kavramayı sağlayan tutma kolunda ON-OFF anahtarı bulunmaktadır. Bu anahtar aynı zamanda kademe değiştirmektedir.
F-8600 Masaj cihazının baş kısmını körük kısmının hemen altındaki bölgeden 180 dereceye kadar kademeli olarak döndürebilirsiniz. Bu özelliği sayesinde Baş kısmındaki 3 ayrı fonksiyonu daha ergonomik ve etkili biçimde kullanma olanığı sağlar.
F-8600 Masaj cihazı vibrasyon motorunun konumu ve özelliği iti bari ile farklı masaj uygulamalarına olanak sağlar. Cihazın baş kısmını vücudunuza dik uygularsanız ovalama (Baş kısmının üst kısmı), yatay uygularsanız vurma (baş kısmının yanı ) etkisi ile masaj yaparsınız.
F-8600 masaj cihazının özel standı sayesinde her zaman yakınınızda ve elinizin altında.
F-8600 masaj cihazının tutma kolunu çepeçevre saran yumuşak plastik cihazın kullanımını kolaylaştırmaktadır. Masaj sırasında elinizden kaymasını engelleyen bu özel plastik kaplama ergonomik ve rahat kullanım sağlamakadır.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Rock

Masaj

Aleti