Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Oyuncak Bebek Arabaları Ve Fiyatları
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Oyuncak bebek Arabaları Ve Fiyatları.Oyuncaklar dünyaya gözlerini açtığı ilk andan itibaren bebeğin hareketlerine düzen getiren zihinselbedensel ve psiko-sosyal gelişimlerine yardımcı olan hayal gücünü ve yaratıcı yeteneklerini geliştiren en önemli araçlardır. Bebeklerde seçme ve değerlendirme duygusunu geliştiren oyuncaklar onu kendi kendine karar vermeye yönlendirir farklı alanlarda beceri kazanmasına olanak tanırlar.Detaylı bilgiyi makalemizde bulabilirsiniz.

Oyuncak Bebek Arabaları Ve Fiyatları

Bebekleri düşünmeye teşvik eder onların fiziksel becerilerini geliştirir güven kazanmalarını ve sosyalleşmeye başlamalarını sağlarlar. Duygusal ve fiziksel gelişim açısından en doğal ve en aktif öğrenme ortamı oyun sırasında oluşmaktadır.

Peluş Oyuncaklar
Sarılıp uyuyabileceği yumuşacık bir peluş oyuncak bebeğinizin yatağında kendisini güvende hissetmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda onun için bir arkadaş görevi görecek ve belki de ileride ilk sohbetlerini onunla edecektir. Ayrıca yumuşak bir oyuncağın bebeğinizin tenine değmesi onu uyaracak ve dokunma duyusunu geliştirecektir.

Egzersiz Oyuncakları
Yetişkinlerin olduğu gibi bebeklerin de sağlıklı bir bedene sahip olmak için bazı egzersizlere ihtiyaçları vardır. Egzersiz oyuncakları sağlıklı bir şekilde bebeğinizin kollarını bacaklarını ya da tüm vücudunu hareket ettirmesini sağlar. Böylece bebeğiniz eğlenirken bir yandan da fiziksel gelişimini destekleyici hareketler yapabilir.

Şekilli Kutular
Birbirinden farklı boyut ve şekillerdeki kutularla oynamak çocuğunuzun el becerisini geliştirme nesne-boşluk uydurma ayırt edebilme yeteneklerini destekleme açısından çok yararlıdır.

İç içe Geçebilen Kaplar
İç içe geçebilen kaplarla oynama çocuğun birçok becerisini geliştirir. Kapları birbirine vurabilir iç içe koyabilir kuleler yapabilir renklerine göre ayırabilir altlarına bir şeyler saklayabilir. Böylece hem el becerileri hem de hayal gücü gelişir.

Müzikli ve Sesli Oyuncaklar
Bütün çocuklar müzik sever! Üstelik müzik çalan ve farklı sesler çıkaran oyuncaklar bebeğin dinleme ve belleğini kullanma yeteneklerini geliştirir. İlk başlarda gelişigüzel basıp sesler çıkarabildiği düğmelere daha sonra bilinçli olarak basarak yaratıcılığı da gelişecektir.

Hareketli Oyuncaklar
Bebekler için emeklemeye ve yürümeye başlamak özgürlüklerine kavuşmanın ilk adımıdır. Hareket yetenekleri arttıkça gördükleri her hareketli nesneyi yakalamak ve incelemek için istek duyarlar. Bu dönemde peşinden emekleyebileceği ya da minik adımlarıyla yetişmeye çalışacağı hareketli oyuncaklar bebeğiniz için teşvik edici bir rol üstlenerek onun daha kısa bir sürede başarıyla emeklemeyi ve daha sonra da yürümeyi öğrenmesini sağlayacaktır.

Şekillendirme Malzemeleri
Oyun hamurları ile çocuğunuzun yaratıcı deneyimler yaşamasını sağlayabilirsiniz. Hamurlarla çeşitli şekiller yaparken çocuğunuz renkleri ve şekilleri öğrenir yaratıcılığı gelişir ve el kasları güçlenir

Yaratıcı Oyuncaklar
Oyuncaklarla oynarken çocuklar farkında olmadan birçok beceri kazanırlar. Örneğin insanları ve hayvanları tanır şekiller yaratır yaratıcılıklarını geliştirirler. Böylece hem el becerileri hem de hayal güçleri gelişir.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Oyuncak

Bebek

Arabaları

Ve

Fiyatları