Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Ortopedik Oturma Simidi
Ortopedik Oturma Simidi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Ortopedik Oturma Simidi.Ortopedi simidi, oturma sorunu olan kişiler için oldukça ideal bir üründür. Ortopedi simidi, oturma simidi olarak da ifade edilebilmektedir. Aslında oturma simidi, normal yaşamda da kullanılabilmektedir.

Özellikle kalça, sırt ve Bel Ağrısı olan kişiler, zaman zaman çok sert ya da çok yumuşak zeminlerde oturamayabilirler ya da oturduklarında ağrı yaşayabilirler. Bu tür kişiler için oturma simidi çok büyük yarar sağlamaktadır. Oturma simidi, kalça ağrıları için daha sık kullanılan bir ürün olarak dikkat çeker. Oturma simidi faydalarına baktığımız zaman ağrıları yüksek oranda azalttığını görmekteyiz.Detaylı bilgiyi makalemizde bulabilirsiniz.

Ortopedik Oturma Simidi

Bu simitler, yaşamın hemen her alanında kullanılabilmektedir. Evde, iş yerinde, okulda, arabada ya da pikniğe gittiğinizde bu simidi rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Oturma simidi fiyatları da kullanımı kadar cüzi bir değere sahiptir.

Oturma simidi, poliüretan dolgu malzemeden yapılmıştır.Hemeroid (Basur), kuyruk sokumu bölgesindeki ağrılar, bel ve kuyruk sokumunun ameliyat öncesi ve sonrası, Kıl Dönmesi vb. rahatsızlık durumlarında oturma desteği amacıyla ilk tercih olarak kullanılır.Anatomik dizaynı, sertlik derecesi ve simit şekilli yapının ortasındaki boş alan sayesinde vücut ağırlığımızdan oluşan baskı kuyruk sokumundan uyluklara doğru yer değiştirir.Oturma simidini kullandığınızda ilgili bölgedeki ağrı şikayetleri kaybolur veya azalır.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Ortopedik

Oturma

Simidi