Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Molfix Bebekler
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Molfix Bebekler.Molfix ile Bebekler Neşeli.Molfix, bebekleri neşelendirmeye, dans ettirmeye devam ediyor. Molfix’in yeni reklam filmi "Neşeli Bebekler, Gerçek Gülücükler" sloganı ile “Molfix’i Seviyoruz” dedirtiyor.Detaylı bilgiyi makalemizde bulabilirsiniz.

Molfix Bebekler
Molfix, bebekleri neşelendirmeye, dans ettirmeye devam ediyor. Molfix’in esnekliğinin, rahatlığının, kuruluğunun ve emiciliğinin ön plana çıkarıldığı bu film "Neşeli Bebekler, Gerçek Gülücükler" sloganı ile “Molfix’i Seviyoruz” dedirtiyor. Yaklaşık 40 saniye boyunca; dans eden, oynayan, birbiriyle şakalaşan, müzik aletleri çalan bebekleri izlerken sizin de yüzünüzde kocaman bir gülümseme oluşacak.

Molfix’in yeni reklam filmi “Molfix’i Seviyoruz”, dans ve müziği ile çocukların neşesi olacak. Molfix’in sevimli ve neşeli bebekleri Hadise'nin Düm Tek Tek şarkısı ile Molfix’in özelliklerini anlatıyor ve Türkiye eğlenmeye devam ediyor.

Çekimlerinde konsept oluşturma ve prodüksiyon aşamasında, çocuklar için renkli ortamlar yaratıldı. “Molfix’i Seviyoruz” filminin post prodüksiyon çalışmaları Plato Film tarafından 3 günlük bir süreçte tamamlandı. Çekimler sırasında keyifli ve sevimli anlar yaşandı.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Molfix

Bebekler