Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Milupa Mama Çeşitleri
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Milupa Mama Çeşitleri Bebeğiniz hızla büyüyor. Şimdiye kadar anne sütü ya da devam sütü beslenmesi için yeterliydi. Artık ek besin dönemine geçeceksiniz. Bu dönemde Aptamil Kaşık Mamaları’nın her kasesi ile bebeğinizin bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olabilirsiniz.


APTAMİL bebek / DEVAM SÜTLERİ


Anne sütü mucizedir. Anne sütü, üstün içeriği sayesinde bebeğinizin tüm besinsel ihtiyacını karşılar. Aynı zamanda bebeğinizin bağışıklık sistemini güçlendirerek, onu hastalıklara karşı korur. Anne sütünde bulunan prebiyotik liflerle sağlam bir bağışıklık sisteminin temelleri oluşur.

Aptamil anne sütünü 50 yıldır araştırmaktadır. IMMUNOFORTIS bu araştırmalar sonucunda geliştirilmiştir. Özel patentli prebiyotik lif karışımı olan IMMUNOFORTIS anne sütündeki prebiyotik lif karışımı esas alınarak hazırlanmıştır. Sadece Aptamil’de bulunan IMMUNOFORTIS, bilimsel olarak klinik araştırmalardan geçmiş ve onaylanmıştır. Yapılan araştırmalarda IMMUNOFORTIS'in anne sütüne benzer şekilde faydalı bakterileri geliştirdiği ve böylece bağışıklık sistemini güçlendirdiği gözlenmiştir.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Milupa

Mama

Çeşitleri