Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Makyaj Paletleri
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101925
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70857
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Makyaj Paletleri
Makyaj Paletleri

Orijinal fikirlerden oluşan güzel bir makyaj paleti sahibi olmak profesyonel makyaj için temel adımdır. Şık dizaynı kolay kullanabilirliği ve sıralaması ile bütün makyaj malzemelerinizi aynı anda kullanışlı bir çanta içerisinde toplayabilmeniz mümkün.

Son derece profesyonel makyaj için satın aldığınız makyaj paletinin içerisinde far, allık, ruj göz kalemi, eyeliner, pudra ve maskara bulunmalıdır. Örneğin Sephore Make Up Studio ile bunların hepsini aynı anda kullanışlı bir çanta içerisinde bulabilmeniz mümkün.

İçerisinde 96 farklı ren tonunda far, 84 farklı tonda gloss adı verilen dudak parlatıcısı, 6 faklı renkte Krem eyeliner, 2 farklı renkte göz kalemi, 3 farklı renkte allık, 1 adet bronzlaştırıcı pudra ve 1 adet maskara bulunmaktadır.

Makyajdaki sınırları zorlayan ve taşınması kolay bu ürün oldukça uygun fiyatlara sizlerin olabilmektedir. Giydiğiniz her model kıyafete ve tarza hitap eden bu makyaj seti sizin ihtiyaçlarınızı çok uzun süre karşılayabilecek yeterliliktedir. Sizler de kıyafetinizi tamamlayacak en önemli unsurlardan birini asla es geçmeyin ve mutlaka bir adet makyaj paletine sahip olun.

Too Faced Glamour To Go makyaj paleti nin içerisinde 8 adet far, bir allık, bir bronzer ve bir de lip gloss bulunuyor. Farların bazılarının renk verişleri gerçekten çok yoğunken, bazıları o kadar pigmentli değil, dökülme yapabilecek renkler de var. Renkleri itibariyle dengeli bir palet olduğunu söyleyebiliriz. Yani bu setteki renklerle abartısız günlük göz makyajı yapabileceğiniz gibi daha dramatik, yoğun makyajlar da çıkarabilirsiniz.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Makyaj

Paletleri