Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Lazerle Selülit Tedavisi
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101513
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70526
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Lazerle Selülit Tedavisi, Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile selülit artık tedavi edilebilir bir durum haline gelmiştir. Selülitle mücadelede yeni bir dönem açan, SmoothShapes XV, Amerikan Dermatoloji Derneği tarafından yapılan araştırmalar sonucunda, varolan tüm tedavi yöntemleri arasında selüliti gerçekten tedavi edebilen ve kalıcılığı olan bir tedavi olduğunu kanıtlamıştır. ABD de selülit tedavisinde FDA onayı almış bir uygulamadır.

Lazerle Selülit Tedavisi


Lazerle selülit tedavisi ve bölgesel incelme tamamen non invaziv yani ameliyatsız bir uygulamadır. Bu lazerin en önemli özelliklerinden bir taneside tedavi tamamlandıktan sonra etki ve düzelmenin 3-6 ay daha devam etmesidir.Lazerle selülit tedavisi ve bölgesel incelme tedavisinde kullanılan lazer ve teknoloji tüm yöntemlerden farklıdır. Photomology adı verilen teknoloji ile selülit tedavisinde kalıcı sonuçları sağlamaktadır.

Lazerle selülit tedavisi 4 ana prensipten oluşur. Diod lazer (915nm), infrared ışık (650nm) enerjisi, vakum etkisi ve mekanik masaj.Infrared ışık enerjisi ile formu bozulan, büyümüş ve genişlemiş yağ hücreleri geçirgen bir hale getirilir. Geçirgenleşen yağ hücrelerindeki fazla yağ diod lazer ile akışkan, sıvı hale getirilir ve yağ hücrelerinin sağlıklı formuna dönmesi sağlanır.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Lazerle

Selülit

Tedavisi