Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Kore Yeşim Taşı Bileklik Fiyatları
Kore Yeşim Taşı Bileklik Fiyatları
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Kore Yeşim Taşı Bileklik Fiyatları : Yeşim Taşı Bileklikler 150 TL'den başlıyan fiyatlarla satılmaktadır.

Yeşim saflık ve sükunetin sembolüdür.Kalp çakrasıyla bağlantılı olarak aşkı ve bağlılığı arttırmak için çalışır.Alın bölgesine tutularak yatıldığında yorum gerektiren anlamlı rüyalar görmenizi sağlar.Günlük kullanım için çok uygun bir taştır.Dengeli ve iyileştirici olan yeşil rengin etkisine sahiptir.

Mücevher olarak özellikle konuşmacılar ve öğretmenler tarafından kullanılabilir.İçiniz korku ve endişeyle dolduğunda huzur ve güven verir.Kişinin kendini zayıf ve güçsüz hissettiği anlarda yeşimi kalbinin üzerine koyması içini rahatlatır.

Kendisini taşıyan kişilere akıl,cesaret ve adalet duyguları verir.Kazanılan başarının sonucunda insanın içinde doğabilecek olan kibir duygusunu engeller.Kişiyi duyguların tutsaklığından kurtararak görüşünü netleştirir.Zihinsel odaklanmayı gerektiren çalışmalarda yardımcı olur.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Merve UrsavaşBen geceleri sürekli kabular görüyorum ve uyuyamıyorum yaklaşık 1 senedir bu şekilde oluyor . Yeşim taşının güzel rüyalar görmeye yardımcı oldugunu duydum nasıl temin edebilirim sizde mevcut mu ve ne kadar etkilidir cevaplarsanız sevinirim.
 • Hasan KuyumcuKe yeşim tasi bilek lik almak istiyum .ancak piyasada çok bilgi kirliligi var.anlamadim gitti .mıknatıs tutan ke yeşim tasi daha makbul diylar.diğer firma hayır tutmayan daha iyi diyemiy.her iki firmada diy tasimiz doğal diy.madem ikiside doğal jinal biri neden tutar .diğeri mıknatıs tutmaz
 • Şifa Marketbahsi geçen ürünün sitemizde satışı yoktur, dolayısıyla bilgimizde yoktur, ansiklopedik bilgi amaçlı paylaşılmış olabilir, yanlış bilgi vermek istemeyiz bilgi hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
 • Kore

  Yeşim

  Taşı

  Bileklik

  Fiyatları