Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Kafa Masaj Aleti
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101738
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70708
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Kafa masaj aleti insanlar için özel olarak üretilmekte olan masaj aletidir. Bu masaj aleti sayesinde istediğiniz zaman bu masaj aletini kullanabilirsiniz. Bu masaj aletini kafanıza bıraktığınız anda kafanıza masaj yapabilir.

Bu masaj aletlerinden bir taneside bokomadır çok güzel bir kafa masaj aletidir. Bokoma sadece yılların Avustralyalı (Arboriginesin) göreneği değil yirminci yüzyılın modern tekniği olarak da geçiyor. Görünüşte ufak bir mutfak aletini andıran bu bokoma'nın yeteneklerini düşünebilmek mümkün değil. Bokoma'yı kafanızın üzerine yerleştirdiğiniz an hafif masaj yapmış olursunuz. Kafanıza dokunduğunuz an bütün Vücudunuzu olağanüstü bir ürpermenin kapladığını ve size mükemmel bir his verdiğini fark edeceksiniz. BOKOMA ile yapılan masaj kıpırtıyla birlikte tüm hücrelerinizin rahatladığını fark edeceksiniz. Bu rahatlama Uyku getirmeyen bir duygudur. Beyindeki tüm hücreler bokoma ile daha hızlı çalışır hale gelir. Hepsi bu değil bokoma'nın daha çok özellikleri var.

Sadece kafa kısmını değil, tüm vücudunuzu da rahatlatabilir. bokoma ile kıpırtıyla birlikte vücudunuzun ürperdiğini göreceksiniz. Aslında bokoma hayret edilecek bir şey değil, ağrı dindiriciliği yanı sıra vücudunuzdaki hücrelerin çalıştırma yeteneği de var.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Kafa

Masaj

Aleti