Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
İkinci El Mama Sandalyesi
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101854
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
İkinci El Mama Sandalyesi bu sandalye özel olarak hazırlanmış olan mama sandalyesidir. bu sandalyeler çok güzel olan sandalyedir. İstediğiniz zaman alıp çocuklarınızı bu mama sandalyesinde yemek verebilirsiniz.

Bu ikinci el mama sandalyesinden almanız biraz yanlış olur bebeğinize bu kullanılmış olan bebek mama sandalyelerini almamanızda fayda var. aşağıda Mama Sandalyesi Chicconun özellikleri bulunmaktadır.

Bebeğinizin arabayla yaptığı yolculuklarda rahat ve güven içinde olmasını istiyorsanız mama sandalyesi chicco olmadan dışarı çıkmamanız gerektiğini biliyorsunuz. Bebeğiniz için uygun bir oto koltuğu seçmeniz de zor değil! Güvenli bir seyahat için birbirinden farklı model ve renklerdeki ana kucaklarından bebeğinize en uygun olanını bu siteden seçin!

Bebeğinizin evdeki güvenliği ve rahatı için ev tipi ana kucaklarından birini seçebilirsiniz. Bu ürünler ile evde de gözünüz arkada kalmayacak. Bebeğiniz artık büyüdü.Bu ana kucagında bebeğiniz bir yetişkin gibi yolculuk yapmanın keyfini; siz de onun güvende olmasının huzurunu yaşayacaksınız.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

İkinci

El

Mama

Sandalyesi