Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Hipnoz Parfüm
Hipnoz Parfüm
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Hipnoz Parfüm.Lancome – Hypnose Homme (2007) Markanın az sayıdaki erKek parfümlerinden.

Özellikle kadınların çok iyi bildiği bir marka Lancome. 1935 yılında Armand Petitjean tarafından Fransa’da kurulmuş. Güzellik ve cilt ürünleri, parfümler, kozmetik alanlarında faaliyet gösteriyor. Bu anlamda dünyanın önemli markalarından birisi. Şu anda L’Oreal Grup’un çatısı altında.
Hypnose, markanın en bilinen parfümü. Kadın versiyonunun büyük bir başarı yakalamasıyla anlaşılan erkek modelini de çıkarmışlar.Detaylı bilgiyi makalemizde bulabilirsiniz.

Hipnoz Parfüm

İlk sıkıldığında buruk bir turunçgil sizi karşılıyor. Hafiften çiçeksi de denilebilir. Biraz sıradan bir açılış. Daha sonra orta notalar devreye giriyor.

Turunçgil oldukça geri çekilirken Lavanta keskin bir şekilde kendisini gösteriyor. Günümüzün modern parfümlerine uygun tatlımsı, yumuşak bir lavanta. Parfümlerde lavanta notasına pek tahammül edilmiyor. Burnu zorlayan bir yapısı var. Burada çok rahatsız etmiyor. Yine de muhteşem diyemeyeceğiz. Daha sonra ise alt notalarında amber ve vanilya ekleniyor. Böylece de devam ediyor. Genel olarak tatlımsı lavanta, amber ve vanilya kombinasyon denilebilir.

Hypnose Homme kalite olarak ortalama. Vanilya ise hafiften kendisini hissettiriyor. Biraz Givenchy – Pi’yi hatırlatır. Pi’deki oyun hamuru kokusunu çıkarıp, keskin bir lavanta ekleyin. Hypnose’a oldukça benzeyecektir. Fakat çok büyük bir benzerlikleri yok. Yapaylık pek hissedilmiyor.

Kalıcılık olarak başarılı denilebilir. 6-7 saat civarı tende kalıyor. Fakat farkedilirliği pek iyi olmadı. Yani kendisini güçlü şekilde gösteremiyor.

Tam bir kış parfümü. Yazın kullanmak ağır kaçacaktır.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Hipnoz

Parfüm