Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Hediye Veren Yarışmalar
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Hediye Veren Yarışmalar, yarışmacıların kişisel bilgilerini (ad, soyad, telefon) yarışma sırasında doldurmaları zorunludur.Bu nedenle bilgileri eksik olan yarışmacıların bilgilerini güncellemesi gerekmektedir. Dereceye giren yarışmacıların kazandığı ödül sisteme kayıtlı olan adreslerine gönderilecektir, kişisel bilgileri eksik olması durumunda kazandığı ödül kendisine teslim edilmeyecektir.

Hediye Veren Yarışmalar


17.09.2012-30.09.2012 dönemi yarışmasının 1. lik ödülü olan iPhone 5, kazanan yarışmacıya 01 Kasım 2012 tarihinde teslim edilecektir.
Yarışma sırasında aynı bilgisayardan farklı hesaplar açarak yarışan yarışmacıların puanları silinecektir.Yarışma sırasında bölgesel olarak farklı bilgisayarlardan yarışan aynı hesaplı yarışmacıların puanları silinecektir. (Yurtiçi ve yurtdışı farklı lokasyonlarda olan aynı hesap adına yarışanlar içindir)Yarışma dönemi boyunca farklı bilgisayarlardan yarışan yarışmacıların dikkatine: Bilgisayarınızda daha önceden veya yarışma dönemi boyunca başka bir hesap ile yarışmaya katılım olduğu tespit edildiği durumda puanlarınız silinecektir.Eylül ayının (17.09.2012- 30.09.2012 tarihleri arasında dereceye giren) ilk beşine belirtilen ödüller verilecektir.
Bilgi Yarışması'nda birden fazla hesap açarak haksız yollardan ödül kazanma girişiminde bulunduğu tespit edilen kişilerin dereceleri iptal edilip,puanları silinecektir!Aynı kişi aynı seviyedeki ödülü tekrar kazanamaz!Genel Sıralamada yer alabilmeniz için her kategoride en az bir kere yarışmış olmanız gerekmektedir. Genel Sıralama tüm kategorilerdeki aldığınız puanlar değerlendirilerek yapılmaktadır.Kişilerin üzerine tıklayarak onları Arkadaş Listenize ekleyebilir, Mesaj gönderebilirsiniz.Yarışmadaki tüm sorulara doğru cevap verirseniz, ödül olarak ekstra 150 puan kazanırsınız.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Hediye

Veren

Yarışmalar