Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Hediye Sepeti Yapımı
Hediye Sepeti Yapımı
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Hediye Sepeti Yapımı.Sizden bir şeyler bekleyen anne-babanıza onlara olan sevgi ve özeninizi göstermek için ev yapımı bir hediye vermek kadar iyi başka bir yol olabilir mi? Ev yapımı hediyelere harcanan efor ve özeni yenebilecek başka hiçbir şey yoktur Bu hediyeleri hazırlamak her ne kadar çok çaba gerektirse de, onlar sevginin gerçek göstergeleridir.Detaylı bilgiyi makalemizde bulabilirsiniz.

Hediye Sepeti Yapımı
Her zaman hazır bebek ürünleri alabiliriz, ama ev yapımı hediyeler gerçekten paha biçilemeyecek hediyelerdir.

Ev yapımı bir hediye sepeti yapmak için dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var. İlk önce, sepete dahil edeceğiniz bütün ürünleri hazırladığınızdan emin olun. Eğer bir ürünü hazırlamayacağınızı düşünüyorsanız, onun yerine başka bir şey koyabilirsiniz. Ama ne olursa olsun, karar verdiğiniz bütçeyi aşmamaya dikkat edin.

Ev yapımı hediyelerin tamamıyla ev yapımı olmaları gerekmez. Kimse sizden bir yastığı en baştan yapmanızı beklemiyor. Ev yapımı derken, hediyelere kişisel bir dokunuş katmanızı kastediyoruz. Örneğin bebekler için pijama, iç çamaşırı, yastık kılıfı, nevresim vb. den oluşan bir takım alabilirsiniz. Eğer boyama yapmaya yetenekliyseniz, basit bir kumaş alarak onu bebeklere uygun çiçek, ağaç vb. gibi desenlerle süsleyebilirsiniz.

Ya da sepete koyacağınız bütün eşyalar için orak bir tema düşünebilirsiz. Örneğin bir Uyku takımı, oyuncaklar, fotoğraf albümleri, hatta kitaplar. Yorgan dikmek de güzel bir fikir olabilir. Anne ve babanıza eski kıyafetlerinden kalan kumaşları kullanıp kullanamayacağınızı sorabilirsiniz. Ya da ailenin eski fotoğraflarını kumaşın üzerine boyayarak bir kolaj yaratabilirsiniz. Belki de bebeğin ailesinin biberon, Süt hatta belki bebek bezi gibi ürünlere ihtiyacı vardır. Bebek sepetinin içine ne koyacağınızla ilgili katı kurallar olmadığı için bunları da sepete ekleyebilirsiniz. Bunu düşünmeniz bile yeterlidir ve ailenin çok hoşuna gidecektir.

Hediyeyi paketleme konusuna gelirsek, her zaman orta boy paketler kullanmanız daha iyidir. Bu paketleri renkli kurdaleler, küçük balonlar, çiçekler ve zillerle süsleyerek bir festival havası yaratabilirsiniz. Paketlemek de en az paketin içindekiler kadar önemlidir; bu yüzden özen göstererek güzel bir paket hazırlayın. Ayrıca pakete küçük bir kart eklemeyi de unutmayın, o kadar emek harcadığınız hediyenizin kaybolmasını istemezsiniz.

Ev yapımı hediye sepeti kulağa çok abartılı geliyor olabilir, ama sevdiğiniz kişilere bu sepetleri vermek her zaman eğlencelidir.Yaşgünleri, bebek partileri, vaftiz töreni, Noel gibi her türlü etkinlik için bu sepetler çok uygundur.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Hediye

Sepeti

Yapımı