Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Hamilelik Kıyafet
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Hamilelik Kıyafet: Bu makalemizde hamilelik modası hakkında birkaç bilgiye değineceğiz. Aşağıda giyilmesi gerekenler ve giyilmemesi gerekenler hakkında birkaç ipucu bulabilirsiniz.

Tavsiyeler

• Hamileliğin ilk üç ayı sonrasında, muhtemelen kullanmakta olduğunuz kıyafetleri giyememeye başlayacaksınız. Tabii ki esnek kıyafetleriniz (pantolonlar, taytlar, t-shirtler) kullanabileceğiniz kıyafetler arasındadır. İndirimdeki ürünleri takip edin. Hamilelik döneminde en azından 2–3 mevsim geçeceğinden hamilelik başında ucuza alacağınız mevsim kıyafetini hamileliğinizin sonunda rahatça giyebilirsiniz.

• Hali hazırda giymekte olduğunuz kıyafetlerin de büyük boylarını alabilirsiniz ancak dikkatli olun; büyüyen sadece göbeğiniz değil.

• Hamilelik döneminde her zamankinden daha fazla terleyeceğiniz için pamuklu ürünler gibi doğal dokumaları tercih edin. Aynı nedenden dolayı birkaç kat giyinin. Isındığınız zaman üzerinizdekileri çıkararak rahatlamanıza olanak sağlar.

• Eşinizin gardırobundaki kıyafetlere bakın. Bol sweat-shirler, sıkmayan t-shirtler – bulabildiğiniz her şeyi araklayın. Şikâyet etmeyecektir: sonuçta masraf çıkarmıyorsunuz, değil mi? Sonra arkadaşlarınıza ve ailenize yönelin. Bir daha ihtiyaç duyana kadar size ödünç vermekten mutluluk duyacaklardır.

• Eğer hamilelik kıyafeti almaya karar verirseniz, birçok tedarikçi firma bulmanız mümkün. Fakat aklınızda olsun, bu kıyafetler ucuz olmayacaktır. Mukayese edin- internette gezinip kıyaslamalar yapın.

• Hamilelik iç çamaşırları bakmaya değer – sadece gösterip gülmek için değil. Üç adet hamilelik sutyenine ihtiyaç duyacaksınız. Bebeğiniz işini bitirdiğinde düzgün ve formda göğüslere sahip olmak istiyorsanız güçlendirilmiş ve kullanışlı sutyen almayı tercih edin. Hamilelik döneminde balenli sutyen kullanmayın- bu tip sutyenler size acı verecek ve aynı zamanda da Süt üretimini engelleyecektir.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Hamilelik

Kıyafet