Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Fondoten Zararları-
Fondoten Zararları-
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Fondoten Zararları- : Fondoten Zararları, çok sık kullanıldığında cildin nefes alması engelleyebilir. Ama bunun için makyaja başlamadan önce cildinizi iyi bir şekilde temizleyip, toniğimizi ve nemlendirimizi sürmemiz gerekiyor. Bundan sonra uygulamamız lazım fondöteni. Fondötenin içinde daha ince bir tabaka veya Nemlendirici oranı daha fazla olan fondöteni seçersek; bunu biraz daha önlemiş oluruz. Fondötenle yatmak çok yanlış birşey.Daha detaylı bilgi için aşağıdaki makaleyi inceleyiniz.

Fondoten Zararları


Özellikle gece yatarkende cildin çok iyi temizlenip yine aynı şekilde temizleme sütü veya yıkayarak bazı ürünlerle temizlenmesi toniğimizi sürüp nemlendiricimizi gece kremlerimizi ve göz atlı kremlerimizi ihmal etmeyeceğiz. Eğer Makyaj yapacaksak bu konulara özen göstermemiz gerekir. Aksi takdirde ciltte akneler sivilceler oluşur ve problemler oluşur. Cilde iyi bir şekilde bakıldığı takdirde fondöten seçimini iyi yapmışsanız fondöteni uzun süre kullanmada bir sakınca yoktur. Aslında çok aşırı kullanıldığında cilt kanserinede neden olabilir. Yüzde kırışıklık erken başlar çatlaklıklar ön plana çıkar
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Lale ŞimşekMerhabalar hergün makyaj yapıyorum sivilcelerimi kapatmak için çok fazla fondoten sürüyorum. Cildimde çok fazla tahribata yol açar mı ya da sivilceleri kapatmak için bitkisel bir yöntem var mı bilgilendirirseniz sevinirim . iyi çalışmalar .Teşekkür ederim.
  • Fondoten

    Zararları