Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Erkek Kırışıklık Kremi
Erkek Kırışıklık Kremi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
ErKek Kırışıklık Kremi: Kırışıklık Bitkisel Tedavisinde kullanbileceğiniz belli başlı ürünler vardır,bunlar bitki yağlarından ve kremleren oluşan ürünlerdir.Kimyasal olarak sunulanlar ise oldukça zararlıdır nedeni sinir hücrelerini öldürerek kırışıklığı engellerler.Bu nedenle siz kesinlikle bitkisel ürünlerde şaşmayın bakmayın televizyon reklamlarına onlar yanlış yönlendiriyor


Kırışıklık Bitkisel Tedavisinde Kullanılan Ürünler


1- Mavi Anemon Kremi

Bu Krem mavi anemon çiçeğininde elde edilen bir kremdir piyasada 4-5 marka var ama ben hepsini denedikten sonra Biotama Mavi Anemon Kremi kullanıyorum artık diğerlerinde daha kaliteli ama her cilt farklı olduğu için size öenerim tüm ürünleri deneyip size uygun olanı bulmanız.

Mavi Anemon Kremi Kullanım Şekli;:Anemon Kremi ‘ni iyice temizlenmiş ve makyajsız bir cilde parmak uçlarınızla masaj yaparak sürünüz. Krem cilt tarafından emilerek, cildinize nüfuz etmektedir.Etkisi İçin en az 3 ay boyunca düzenli olarak kullanılması tavsiye edilmektedir.

Anemon Kremi ‘ni ilk kullandığınızda kırışıklım için en etkili sonucu alabilmek için sabah akşam kullanmanız tavsiye edilir

2-Salyangoz Kremi

Salyangoz kremleri özellikle cilt kırışıklıkları üzerine oldukça etkilidir.Dikkat edeceğiz konu Herbal Salyangoz Kremi almanızdır;4-5 marka Herbal olarak üretmektedir.İstediğinizi Alabilirsiniz.Bu üretim tekniği ile etken maddeler daha fazla korunduğundan etkileri diğerlerine göre fazladır.

Kullanımı:Temiz cilt yüzeyine ince bir tabaka biçiminde salyangoz kremini sürün ve kremi cildiniz emene kadar masaj yaparak kremi cildinize uygulayın. Ürün etkisini gözle gözleyebilmeniz için ortalama 4 hafta düzenli bir şekilde kullanmanız gerekmektedir.

Gün içerisinde sabah ve akşam olmak üzere 2 farklı seans şeklinde salyangoz kremini cildinize uygulamalısınız. Ürün kullanımı sırasında başka bir kozmetik ürün kullanmamanız önerilmektedir. Eğer yüzünüze Makyaj yapacaksanız ürün kullanımından belli bir süre sonrasına kadar beklemeniz gerekmektedir.

3- Damla Sakızlı Yüz Kremi


Bu kreme yeni ulaştım ve oldukça memnun kaldım kırışıklar üzerine olumlu etkileri var ayrıca yüz bakımı için çok iyi bir krem boyun kırışıklıkları için değil adındada anlaşılacağı gibi yüz için üretilmiş bir ürün

En Güzel özelliğide PARABEN içermemesi


4-Argan Yağı


Argan Yağı Hepinizin bildiği bir yağ ve kırşıklıklar için oldukça etkilidir.Burda dikkat edeceğiniz konu iyi marka seçmenizdir.Ben Talya Argan YağıTercih ediyorum nedeni daha konsantre olduğundan etkiside oldukça iyi.

Argan Yağının Faydaları:Fas’ın sıvı altını olarak bilinen,yalnızca Fas’ın güneybatısında yetişen Argania spinosa ağacından elde edilen argan yağı, içerdiği E vitamini, ferulik asit ve diğer güçlü antioksidanlarla kozmetikçilerin gözdesi. Cilt kuruluğunu önleyen ve ince çizgileri dolduran argan yağı, yağlı ciltler için de umut veriyor. Bir araştırmada, argan yağı içeren kremlerin sebum üretimini yüzde 42 düşürdüğü gözlemlenmiş.

5–Baobab Yağı

Bu yağ oldukça orjinaldir argan yağı kadar iyidir fakat bunu herkes bilmez bir kaç kullanım şekli var aşağıda yazdım ama en iyisi yağı direk kullanmaktır.Kırşıklık konuusnda başarılı bir yağ Baobab

Baobab Yağı Kullanımı:Kullanmak istediğiniz yüz ve boyun bölgesi önce temizleyiniz,yüz bölgesine 4-5 damla boyun bölgesine damlattıktan sonra aşağıdan yukarıya olacak şekilde masaj yapınız.

Saç İçin Kullanımı:Haftada 2-3 gece saç derisine ve diplerineyağı sürüp tüm gece bırakınız daha sonra bitkisel şampuan ile yıkayınız.

Kremlerle Bitlikte Kullanımı:Kullandığınız vucut,el ve yüz kremlerine karştırınız homojen şekilde dağılmasını sağlayınız ve kullanınız
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Erkek

Kırışıklık

Kremi