Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
En İyi Duş Jeli
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101877
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70822
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
En İyi Duş Jeli
En İyi Duş Jeli

Duş jeli, bazen vücut yıkama adıyla anılan bir kişisel bakım ürünü duş sırasında vücudu temizlemek için kullanılabilir sıvı sabun benzer. Ürün sabun göre daha kolaydır çünkü ve duş hiçbir karışıklık sabun köpük kalıntı bırakmaz Birçok kişi Duş Jeli kullanmayı tercih etmektedir.

Duş Jeli Hakkında Bilgi

Duş jeli kullanılabilir formülleri çeşitli ve genellikle Parfüm koordinasyon içeren komple bir ürün serisinin bir parçası olarak satılır, losyonlar, scrubs ve vücut spreyleri. Sen meyve veya çiçek ilham kokuları ile duş jeli gibi ürünleri daha erkeksi zevke hitap için tasarlanmış bulabilirsiniz. Birçok üretici, Stres azaltmak için daha rahat bir uyku, teşvik söz veya enerji seviyelerinin yükseltilmesi duş jelleri aromaterapi satıyoruz. Ayrıca özel ve diğer popüler cilt bakım malzemeleri jeller çok kuru veya hassas cilde sahip insanlar için de yapılmış olarak avokado yağı, Shea yağı, süt proteinleri ile duş jelleri duş vardır. Sabah zamanında kısa iseniz, hatta bir all-in-one bir şampuan ve saç kremi gibi çift olabilir duş jelleri denemek isteyebilirsiniz.

kişisel bakım ürünleri diğer birçok türde gibi duş jeli, mevcut fiyat aralıkları geniş bir yelpazede bulunmaktadır. Sen ucuz büyük indirim mağazalarında Wal-Mart ya da hedef gibi tasarımcının maliyetinin bir kısmı için iyi mağazalar ve özel butikler yer jeller kullanılabilir duş duş jelleri bulabilirsiniz. biraz daha kaliteli malzemeyi kullanma eğiliminde daha pahalı duş jelleri iken yapmak ve uzun süreli koku varsa, bu fiyat farkının çoğunluğu artan pazarlama ve reklam maliyetlerini isnat edilebilir.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

En

İyi

Duş

Jeli