Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Elif Kozmetik
Elif Kozmetik
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Elif Kozmetik: 1995 yılında İzmir'de kurulmuş olan Elif Kozmetik, 6600 m² kapalı alanda tam otomatik makinalarla ıslak mendil (bayan bakım ve bebek bakım ürünleri), sıvı sabun, şampuan, kolonya - sprey grubu üretimlerini en hijyenik koşullarda gerçekleştiren, müşteri memnuniyetini hedeflemiş, üç kuşaktan beri eczacılık faaliyeti gösteren Türkiye’nin en büyük ıslak mendil üretim fabrikalarından biridir.


Genç bir firma olmasına rağmen tüm ürün yelpazesinde ciddi bir yükselişle kendine yer edinmiş olan, Elif Kozmetik başarılı Ar-Ge çalışmaları ile ürün portföyünü kaliteden ve hijyenden ödün vermeden sürekli olarak artırmaktadır. 250'yi aşan ürün çeşidine sahip olan firmamızda İdil,Pearly, Babyish, Dalım, Babysmile ulusal markalarımızdan bazılarıdır.

Türkiye ve Dünya piyasasında da ciddi bir pazar payına sahip olan firmamız başta Avrupa, Ortadoğu, Asya, Amerika, Rusya ve Afrika olmak üzere 67'den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.İdil markalı kolonyalarımız, Türkiye'de özel sektöre verilen ilk TSE belgesine sahiptir. Yurt içinde ulusal hipermarketlerle Tesco Kipa, Migros - Tansaş, Metro Gross Market, Real ve Dia SA gibi zincir mağazalarla hem kendi markalarımız hem de özel markalarıyla öncü olarak faaliyet göstermektedir. Yurt dışında da bir çok ülkede Private Label çalışmalarımızla da tüm ürünlerimiz hijyenik ve kaliteli olarak gururla sergilenmektedir.

Toplam kalite yönetimini benimsemiş olan firmamız tüm personelimizin katılımı ile faaliyetlerimizde esas kabul ettiğimiz kalite, insan güvenliği, hijyen ve çevre konularına göstermiş olduğumuz duyarlılıkla teknolojimizi,alt yapımızı ve sistemlerimizi geliştirerek;2007 yılında ISO 9001:2008 (Kalite Yönetim Sistemi), 2008 yılında ISO 14001:2009 (Çevre Yönetim Sistemi), 2009 yılında OHSAS 18001:2007 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi) ve 2011 yılında cGMP (İyi İmalat Uygulamaları) gibi Uluslararası geçerliliğe sahip belgeleri almaya hak kazanmıştır.

Yurt içinde Tesco Kipa ve Kipa Pazar ,Metro Gross Market Aro ve Tip markalarıyla, yurt dışında ise Romanya Carfour Private Label olarak örnek gösterebileceğimiz kurumsal firmalardan bazılarıdır.

Satıştaki hedefimiz yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da kaliteyi ucuza satarak ciddi bir müşteri memnuniyeti sayesinde söz sahibi lider bir firma olmaktır.İdil markası ACNielsen Scan Nisan 2006 zincir raporuna göre Türkiye'de ilk 10 içerisinde birinci sırada yer almıştır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim en büyük sermayemizdir.

Günlük üretim kapasitesini sürekli olarak çağın getirdiği teknolojiyle birlikte arttıran Elif Kozmetik kurumsal bir firmadır.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Elif

Kozmetik