Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Elektrikli Battaniye
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Elektrikli Battaniye, hakkında detaylı bilgi makalemizde yer almaktadır. Makalemizi inceleyerek elektrikli battaniye hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.Elektrikli Battaniye


Tüm ürünlerimiz özel malzemelerden imal edilmiş olup, alev almazlık özelliğine sahiptir. İki kat yüzeyin arasında sıvı geçirmeyen özel bir tabaka bulunur. Garanti süresi içinde olup 30 gün içerisinde sorunu çözülemeyen ürün yenisi ile değiştirilir. Saat 5′e kadar verilen şiparişler aynı gün içerisinde kargoya verilir.

Romatizmal ağrıların tedavisinde çok yararlıdır ve bu hastalıklara sebep olan soğuk ve nemli havadan vücudu korur, Grip anjin gibi üşütmeden oluşan her türlü vücut ağrılarında kesin etkilidir.

Vücudun rahat edebileceği sıcaklıkta yatak ve yorgandaki rutubeti önler, vücut adelelerini gevşetir, kan dolaşımını düzenleyerek Uyku derinliğini artırır. Böylece size sağlıklı, huzurlu ve rahat bir gece geçirmenizi sağlar.Kapitone edilmiş kumaş ile yumuşaklık sağlanmıştır yatak üzerinde estetik kattığından ayrı bir güzellik sağlar.

Elektrik kumandası 2 kademelidir sıcak,ılık,kapalı devre olarak tasarlanmıştır.Battaniyeyi kullanmazdan en az 30 dakika önce 2.konuma sıcak ayırına getirip bekleyiniz mümkünse yatağa girdiğinizde sıcaklık kafi ise kapalı konuma getirmenizde sağlığınız açısından yarar vardır uzun süre vücut sıcağı göreceğinden kasları gevşetir ve rahatlama hissi verir.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Elektrikli

Battaniye