Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
David Walker Parfüm
David Walker Parfüm
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
David Walker Parfüm : Kalite,fiyat ve mağaza sayısı ile tanınırlık seviyesine ulaşmış, tüketicinin beğenisini ve sadakatini kazanarak kalitesiyle sektörün önde gelen üretici firmalarına örnek olmuştur.Üretimlerini Türkiye'de gerçekleştiren firmamız esans, şişe, kapak, valf malzemelerini dünyanın önde gelen üreticilerinden alarak dünya kalitesinde ürünler oluşturmuştur.

Firmamız her geçen gün Kurumsal Kimliğini geliştirmekte ve genişletmektedir. Türkiyenin en başarılı, en kaliteli parfüm mağazalar zincirini oluşturmak hedefine istikrarlı adımlarla ilerlemekte ve iddialı büyüme stratejisi doğrultusunda kendi satış noktalarını oluşturmaya devam etmektedir.Firmamız dünyanın önde gelen hemen hemen tüm parfüm markalarını, yaklaşık 300 koku referansını aşan ürün çeşidiyle, Türkiye`nin bir çok iline dağılmış olan satış noktalarında müşterilerine ulaştırmaktadır.

Tüketicisine en kaliteli ürünü sunmak ana hedefi olan David Walker ® , ArGe ve Kalite Kontrol yolu ile üretiminin her aşamasında uygulanan titiz kalite kontrolleri ile tüketiciye ulaşan ürünün kalitesinden her zaman emin olmaktadır.Dolayısıyla da en üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.Parfüm konusunda branşlaşan firmamız,Sağlık Bakanlığı üretim ve satış ile ilgili bütün izin belgelerine sahiptir.Sağlık Bakanlığı'nın zorunlu kılmış olduğu üretim standartları ve denetimi altında kendi üretim merkezinde AB kalite normlarına uygun hammaddeler kullanarak üretimini gerçekleştirmektedir.

15 yıllı aşkın deneyim ve birikim ile kurulan şirketimiz, değerli müşterilerine ''FRA''Internatıonal Fragrance Association ‘'ve IFRA ‘'Research Institute for Fragrance Materials''standartlarına uygun hammaddeleri seçerek yurt genelinde 60 mağaza ile hizmet vermektedir.Türkiye`nin 5 coğrafi bölgesine yayılmış olan bu satış noktalarının koordinasyonu ve idaresi için dalında uzman yönetim kadrosu ile ANKARA ‘da bulunan müstakil binasında hizmet vermektedir.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Rüstem Dönmezöncelikle siteniz çok güzel ve iyi bir site ne ararsan var bilgilerinizden çok iyi faydalanıyorum. öncelikle şifamarkete teşekkürler. tüm yakınlarıma ve arkadaşlarıma tavsiye edeceğim iyi günler..
  • David

    Walker

    Parfüm