Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Çocuk Hamur Oyunları
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Çocuk Hamur Oyunları.Yaratıcılık ve hayal gücü her anne ve babanın çocuğunda olmasını istediği özelliklerdir. Bazıları doğuştan yaratıcıdır. Bazılarıysa biraz yönlendirmeye ihtiyaç duyar. Oyun hamuru çocukların yaratıcılıklarını geliştirmenin en eğlenceli yollarından biri.Detaylı bilgiyi makalemizde bulabilirsiniz.

Çocuk Hamur Oyunları
Çocuğunuz 18 aydan itibaren oyun hamuruyla oynamaya başlayabilir. 3 yaşına kadar hamurdan şekil yapamasa da hamuru ellemek, mıncıklamak, yuvarlamak ve kesmek onun için yeterli olacaktır. Bu yaş grubundaki çocuklara şekilli kurabiye kalıpları veya yüzeyi desenli objeler verip, bunları hamura bastırıp değişik şekiller yaratmasını sağlayabilirsiniz. Oyun hamuruyla oynamak çocuğun mekan bilincini geliştirir. Her malzemenin kendine has bir yapısı olduğunu ve materyallerin form değiştirebildiğini öğrenir. Çocuklar 3 yaşından itibaren hamura şekil vermeye başlayabilir. Yaptığı eserleri saklamak, arkadaşlarına ve çevresindekilere göstermek isteyecektir. Çocuğun yarattığı eserleri sergilemek ve saklamak onda başarı hissi uyandırır ve kendine güven duymasını sağlar. Çocuğun odasına eserlerini sergileyebileceği bir raf ya da dolap koymak iyi bir fikir olabilir. Yaşı ilerledikçe daha detaylı ve düzgün şekiller yaratabilir, renkli hamurları karıştırıp yeni renk kombinasyonları oluşturabilir. Bu dönemde ona kil hamuru veya kağıt hamuru gibi değişik malzemeler vererek yaratıcılığını geliştirmesine yardımcı olabilirsiniz.

Play Doh 4`lü Hamur Seti Deniz Eğlencesi
Kırmızı, beyaz, sarı ve mavi renkli hamurlardan oluşan 4 lü paket ile minikler birbirinden güzel şekiller yaparken çok eğlenecek. 2 yaş ve üzeri

Sünger Bob Oyun Hamuru Seti Neşeli Kalıplar
Sünger Bob Neşeli Kalıplar ile minikler oynarken çok eğlenecek! 4 farklı kalıp ve 3 farklı oyun hamuru ile birbirinden güzel şekiller yaparken neşeli vakit geçirecekler. 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Playdoh Hamburger Partisi
Artık minikler hamurdan hamburgerleriyle arkadaşlarına muhteşem partiler verecek! Setin içinden çıkan 5 farklı renk oyun hamuru ve kalıplar sayesinde minikler hamburger köfteleri, marul, domates ve patates kızartmaları hazırlayabiliyorlar. Playdoh Hamburger Partisi

Moon Dough Nefis Atıştırmalıklar
Parti başlıyor, peki ikramlar hazır mı? Atıştırma dükkanı ile mısır patlat, kalıplar ile dondurma ve pretzel yap. Nefis Atıştırmalıklar ile hem eğlen hem oyuna lezzet kat!

Play Doh Dondurma Dükkanı
İşte Play-Doh dan yepyeni bir eğlence daha! 4 renk hamur, 40 dan fazla kalıp ve birçok aksesuar içeren dondurma dükkanı sayesinde çocuklar, birbirinden güzel dondurmalar hazırlayarak eğlencenin tadını çıkaracaklar! Play-doh yumuşacıktır! Çok kolay şekil alır, 2 yaşındaki çocuklar bile oynayabilir. Güzel kokuludur ancak çocuklar güzel kokusunun cazibesine kapılıp yemesinler diye ürün içinde tuz içerir. Dayanıklıdır! Kendi kutusunda saklandığında yumuşaklığını korur ve gerektiğinde biraz su eklenerek eski yumuşaklığına kavuşur. Play doh dondurma dükkanı Güvenlidir! Çünkü tamamen doğal Gıda maddelerinden üretilir; çocuklar onu yediğinde bile zarar vermez. 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Play Doh Masal Seti Kırmızı Başlıklı Kız
Masallar ve Play Doh hamurları bir arada... Anneler çift taraflı oyun örtüleriyle çocuklarına masal okuyabilecekler.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Çocuk

Hamur

Oyunları