Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Chanel Parfüm Fiyatı
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101974
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70892
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Chanel Parfüm Fiyatı.Dünyanın en meşhur parfümleri arasında gösterilen Chanel No: 5, 1921 yılından beri varoluş ve gizem arasındaki büyülü ilişkiyi ve bu iki kavram arasındaki dengeyi ifade ediyor.Detaylı bilgiyi makalemizde bulabilirsiniz.

Chanel Parfüm Fiyatı
Bu tema parfümün büyük gizlilikle İstanbul’da çekilen, Fransız oyuncu Audrey Tatou’nun oynadığı reklam filminde de çok güzel işlenmiş. Zamansızlığı ve kalıcılığıyla önem kazanan parfümün içeriğinde yoğun yasemin notaları var. Diğer notalar ise gül, ylang-ylang ve sandal ağacı. Marilyn Monroe’nun yatakta sadece iki damla Chanel No. 5 sürdüğünü dile getirmesiyle ‘kült’ parfümler statüsüne ulaşan No.5, aynı zamanda dünyanın ilk tasarımcı parfümü.

No:5 Spray Refill EDP
Notalar: Portakal çiçeği, yasemin, gül, amber, paçuli, ylang-ylang, sandal ağacı ve aldehit.
Chanel No5 spray parfüm içinde bulunan çiçek özleri ile feminen bir kokuya sahip olmanızı sağlıyor. Chanel No:5 Refill, kadınlar için son derece zarif, modern ve çekici bir koku sunuyor. Bu parfümü daha çok gece kullanımı için tercih edebilirsiniz.
Chanel No 5 serisinin 60 ml’lik seyahat boyu ile parfümünüzü her yere götürebileceksiniz. Doldurulabilir özelliğe sahip parfüm şişesi sayesinde de Chanel No:5 Spray Refill, size rahat bir kullanım sağlayacaktır.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Chanel

Parfüm

Fiyatı