Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Caillou İzle Youtube
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101715
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70685
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Caillou İzle Youtube
Caillou İzle Youtube, tartışmaya açık olmayan bir şekilde son yılların en sevilen çizgi film karakteri olan Caillou ( Kayu ) hakkında bilmediğiniz bir çok şeyi size bu yazımızda vermeye çalışacağız. Öncelikle yazar Christine L’Heureux ve çizer Hélène Desputaux’un yarattığı bir çizgi film olan Caillou ( Kayu ) bir Kanada yapımıdır.

4 yaşında olan bu karakterin günlük yaşamını ve insanlarla olan diyaloğunu gösteren çizgi dizinin orjinal dili Fransızcadır. Fakat sadece ülkemizde yoğun ilgi görmeyen Caillou, Amerika’dan Almanya’ya, İngiltere’ye kadar pek çok ülkede yayımlanmaktadır.

Caillou İzle Youtube

Çizgi filmi izleyen 7'den 70'e kadar herkesin merak ettiği sorulardan biri şüphesiz Caillou neden kel ve hiç saçı çıkmıyor..

Bunun cevabını dizinin yapımcıları şöyle dile getiriyor. ” Caillou ilk olarak bir kitap karakteri olarak insanların karşısına çıkmıştır ve kitaplarda ki hikayelerde 4 yaşındadır.

Orda saçı olmadığı için televizyon ekranlarına aktarılırken de orjinalini bozmadan yaşı büyümesine rağmen televizyon seyircisine saçsız aktarılmıştır.

Daha sonra ise dizinin Amerikan versiyonunda Caillou’nun Lösemi olduğu yansıtılmıştır ve bir lösemili çocuğun yaşama sevincini izleyenlere sunmuştur.

İzleyenler yada tekrar izlemek isteyenler için caillou youtubeden tekrar izleyebilirler.

URL: http://www.youtube.com/watch?v=s87A1D41WwI
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Caillou

İzle

Youtube