Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Büyük Oyuncak Bebek
Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Büyük Oyuncak Bebek, biberonunu emiyor emerken emme sesi çıkarıyor. Biberonu ağzından çekince ağlamaya başlıyor. Verince tekrar susuyor.

Büyük Oyuncak Bebek

Gözlerini açıp kapatıyor. Sırtüstü yatırdığınızda gözlerini kapatıp uyuyor. Uyurken uyuma sesi çıkartıyor ve karnı şişip iniyor. Göğsüne bastırınca bana masal anlatırmısın diyor. Elini sıkınca güzelmiş diyor. Oynamadığınız zaman hoşçakal deyip kendi kendine kapanıyor. Bu bebek büyüklüğüylede dikkat çekiyor. Çocuğunuz bu bebeği çok sevecek hiç ayrılmak istemeyecek. Bu bebekle bütün gün oynayacak. Öbür oyuncaklarıyla artık pek ilgilenmeyecek. Böyle bir oyuncak bebeği olduğu için kendini çok iyi hissedecek.


Etiketler:büyük oyuncak bebek, altına yapan oyuncak bebek, gerçek gibi oyuncak bebek, gerçek bebek gibi oyuncak bebek, oyuncak et bebek, oyuncak bebek resmi, örgü oyuncak bebek modelleri, oyuncak bebek modelleri, en güzel oyuncak bebek, oyuncak bebek oyunları, oyuncak bez bebek, bez bebek oyuncak, barbie bebek oyuncak, oyuncak barbie bebek, konuşan oyuncak bebek, erKek oyuncak bebek, barbie oyuncak bebek, oyuncak konuşan bebek, oyuncak bebek örgü modelleri, oyuncak bebek evi, altını ıslatan oyuncak bebek, altını ıslatan bebek oyuncak, winx oyuncak bebek, ağlayan bebek oyuncak, mama yiyen oyuncak bebek, oyuncak bebek isimleri, oyuncak bez bebek nasıl yapılır, el yapımı oyuncak bebek, oyuncak bebek resımlerı, 3 aylık bebek için oyuncak

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Büyük

Oyuncak

Bebek