Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Berkin Hamile Giyim
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Berkin Hamile Giyim, Seçkin Firmalardan Biridir. Kalite Ve Güveni İlke Edinmiş Firmalardan Biridir.

Berkin Hamile Giyim


Hamilelik Döneminiz için Tavsiyeler

Hemen Başlayın

Hamileliğinizi eziyete dönüştürmeyin. Pantolonlarınızın karnınızı sıkmasını, oturup kalkarken sizi rahatsız etmesini ve bebeğinize zarar vermesini beklemeyin. Göbeğinizi saklamaktan vazgeçmenizin tam sırası, bebeğinizle cıvıl cıvıl rahat ve modern hamile kıyafetleri sizleri bekliyor. Hamile kıyafetleri 3. ayınızdan itibaren giymeniz için tasarlanmıştır ve bu yaklaşık 2 sezondur. Doğumdan sonra da rahatlıkla giyebileceğiniz rahat, sağlıklı ve modern hamile gardırobuna ihtiyacanız olacak. İhtiyaçlarınızı ne kadar çabuk edinirseniz o kadar rahat eder ve bebeğinizle birlikte geçireceğiniz bu 9 ayı gönül rahatlığıyla tamamlarsınız.

Bir beden Büyük kıyafet almaktan vazgeçin

Hamilelikte alacağınız bol ve bir beden büyük kıyafetler sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterecektir. Omuzlarınızdan ve belinizden düşen modeller , çuval gibi elbiseler artık tarihe karıştı.

Bu tarz kıyafetlerle kendinizi olduğunuzdan daha geniş ve daha az zarif hissedeceksiniz. Hamilelik kıyafetleri yerine tercih edeceğiniz büyük beden kıyafetler ise size uzun süreli çözümler sunmamakla birlikte maddi açııdan sizi zorlayacaktır çünkü 2 ayda bir yeni bir kıyafete ihtiyacınız olacaktır. Oysa koleksiyonumuzdaki hamile modellerini sadece 3. ayınızdan sadece 9. ayına kadar değil , bebeğinizi emzirdiğiniz dönemede bile zevle giyeceksiniz.

Hamilelik Döneminde Tarzınızdan ödün vermeyin

9 ay boyunca kendi stilinizden ödün vermeyin. Bırakın hamilelik öncesi gardırobunuz size yol göstersin. Akıllı ve modern hamile kıyafetleri tasarımcıları , tüm bayanların elbiseleri, kaprileri, jean pantolon ve cıvıl cıvıl tshirt’leri sevdiğini bilir, biz de bu modelleri hamile formlarına göre tasarladık. Nerede ve nasıl yaşarsanız yaşayın hamileliğiniz boyunca yeni kolleksiyonumuzla mutlaka kendinize uygun bir giyim tarzı oluşturacaksınız.

Özel Hissedin

Bebeğinizi ve kendinizi 9 ay boyunca şımartın. Siz şuan ilgi odağı olamayı hak ediyorsunuz ve bunun tadını çıkartın. Berkin Hamile Giyim olarak sizi bu sezon da birbirinden güzel kıyafetler sunarak şımartacağız.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Berkin

Hamile

Giyim