Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Bebek Oyun Halıları
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

10224
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Bebek Oyun Halıları
bebek Oyun Halıları : 3 in 1 Bear Playgym , diğer tüm K’S Kids ürünleri gibi bebek güvenliği en üst seviyede düşünülerek üretilmiştir. Uluslararası akredite test laboratuarlarında biçok testten geçirilen oyun halısı , Avrupa Birliği standartları (CE) ve Amerika standartlarına (ASTM) uygun olarak üretilmiş olup , üretiminde kullanılan tekstil boyaları ve diğer kimyasallar , bebeğiniz için hiçbir zararlı madde içermemektedir.

3 in 1 Bear Playgym’i evinizde doğumdan itibaren oyun halısı olarak kullanmaktadır. Bunun yanı sıra 5.aydan sonra , bebeğini pusetinde ve araç koltuğunda tutmakta zorlanan ebeveynler, bebeğin üzerinde oturmaktan ve uzanmak hoşlanacağı yumuşak ve rengarenk bir minder olarak da kullanılabilmektedir.

Ayı şeklindeki sevimli oyun halısında , ayının herbir ayağında bebeğinizin ayaklarını sokabileceği cepler aracılığıyla , bebeğinizin pusetinde ve araç koltuğundaki gezilerini sıcak ve sevimli bir hale getirecektir. 3 in 1 Bear Playgym'in beraberinde oyun halısı fonksiyonlarının yanı sıra playgym fonksiyonu kazanabilmesi için , iki adet yarım daire şeklinde çubuk bulunmaktadır.

Bu çubuklar oyun halısı üzerine 4 adet plastik halka ile kolayca monte edilebilmektedir. Bu çubuklara asılarak oynanabilecek güneş şeklinde kırılmaz ayna , bebeğinizin kendisi ile tanışmasına ve kendisi kendisini keşfetmesine olanak sağlayacaktır. İstendiğinde çubuklara asılarak veya tamamen ayrı olarak kullanılabilecek , biri çıngırak , diğeri elle sıkıldığında ses efekti çıkartan 2 adet sevimli ayı, bebeğinizin sebep sonuç ilişkisi kurmasına yardımcı olacaktır. Bu iki sevimli ayı , çubuklara asılarak kullanıldığında bebeğiniz bu oyuncaklara erişmeye çalışacak ve bebeğinizin kas gelişimine katkı sağlayacaktır.

Oyun halısının üzerindeki ördek karakterinin hışırtı sesi çıkartan kanatları ile diğer ses efektli bölümler , bebeğinizin duyma ve dokunma duyularını geliştirecek , sahip olduğu canlı renkler görme duyularının gelişimine yardımcı olacaktır. Bütün bu özellikleri ile oyun halısı , bebeğinizin keyifle zaman geçireceği sevimli bir aktivite oyuncağı olacaktır. 3 in 1 Bear Playgym , üzerinde bulunan kullanma talimatlarına uygun olarak yıkanabilmektedir. Ölçü : 84cm X 90 cm X 9cm
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Bebek

Oyun

Halıları