Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Bebek Oyun Halıları
Bebek Oyun Halıları
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
bebek Oyun Halıları : 3 in 1 Bear Playgym , diğer tüm K’S Kids ürünleri gibi bebek güvenliği en üst seviyede düşünülerek üretilmiştir. Uluslararası akredite test laboratuarlarında biçok testten geçirilen oyun halısı , Avrupa Birliği standartları (CE) ve Amerika standartlarına (ASTM) uygun olarak üretilmiş olup , üretiminde kullanılan tekstil boyaları ve diğer kimyasallar , bebeğiniz için hiçbir zararlı madde içermemektedir.

3 in 1 Bear Playgym’i evinizde doğumdan itibaren oyun halısı olarak kullanmaktadır. Bunun yanı sıra 5.aydan sonra , bebeğini pusetinde ve araç koltuğunda tutmakta zorlanan ebeveynler, bebeğin üzerinde oturmaktan ve uzanmak hoşlanacağı yumuşak ve rengarenk bir minder olarak da kullanılabilmektedir.

Ayı şeklindeki sevimli oyun halısında , ayının herbir ayağında bebeğinizin ayaklarını sokabileceği cepler aracılığıyla , bebeğinizin pusetinde ve araç koltuğundaki gezilerini sıcak ve sevimli bir hale getirecektir. 3 in 1 Bear Playgym'in beraberinde oyun halısı fonksiyonlarının yanı sıra playgym fonksiyonu kazanabilmesi için , iki adet yarım daire şeklinde çubuk bulunmaktadır.

Bu çubuklar oyun halısı üzerine 4 adet plastik halka ile kolayca monte edilebilmektedir. Bu çubuklara asılarak oynanabilecek güneş şeklinde kırılmaz ayna , bebeğinizin kendisi ile tanışmasına ve kendisi kendisini keşfetmesine olanak sağlayacaktır. İstendiğinde çubuklara asılarak veya tamamen ayrı olarak kullanılabilecek , biri çıngırak , diğeri elle sıkıldığında ses efekti çıkartan 2 adet sevimli ayı, bebeğinizin sebep sonuç ilişkisi kurmasına yardımcı olacaktır. Bu iki sevimli ayı , çubuklara asılarak kullanıldığında bebeğiniz bu oyuncaklara erişmeye çalışacak ve bebeğinizin kas gelişimine katkı sağlayacaktır.

Oyun halısının üzerindeki ördek karakterinin hışırtı sesi çıkartan kanatları ile diğer ses efektli bölümler , bebeğinizin duyma ve dokunma duyularını geliştirecek , sahip olduğu canlı renkler görme duyularının gelişimine yardımcı olacaktır. Bütün bu özellikleri ile oyun halısı , bebeğinizin keyifle zaman geçireceği sevimli bir aktivite oyuncağı olacaktır. 3 in 1 Bear Playgym , üzerinde bulunan kullanma talimatlarına uygun olarak yıkanabilmektedir. Ölçü : 84cm X 90 cm X 9cm
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Bebek

Oyun

Halıları