Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Bayan Kuaför Dekorasyonları
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

100824
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70006
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Bayan Kuaför Dekorasyonları
Bayan Kuaför Dekorasyonları Dükkan Açanın Tercihine Göre Değil Müşterilerine Göre Yapılmalıdır. Herkesin Dekorasyonla İlgili Farklı Görüşleri Olabilir.Dekorasyona Başlamadan Önce Gelen  Müşterilerinize Danışabilirsiniz.Aşağıdaki Makalede Başarının İpuçları Yer Almaktadır.Başarılı Bir Kuaför Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makaleyi Okumanızı Öneririz.


Başarı İçin İpuçları

Tüm koşulları yerine getirip kuaför salonunuzu açtınız peki ya sonra? Öncelikli olarak bu işte en iyisi olmak ve iyi bir gelir elde etmek istiyorsanız, eğitimli olmanız ya da iş yerinizde eğitimli ve işini en iyi yapan kişilerle çalışmalısınız. Gerekli olan eğitime, teknik bilgi ve birikime sahip değilseniz, başarılı ve çok tercih edilen bir kuaför salonu olma sansınız hemen hemen hiç yoktur.

 Kuaförlükte çok önemli olan bir konu da tabi ki yenilikleri takip etmektir. Hiçbir müşteri eski zamandan kalma saç modellerini ve yöntemlerini devam ettiren bir kuaförü tercih etmez. Bu nedenle sürekli olarak yeniliklere açık olmalı ve son trendleri kuaför salonunuzda kullanmalısınız.

Kuaför salonunuz ferah olmalı, bekleyen müşteriler için oturma alanları bulunmalı ve her daim temiz olmalıdır.

Salonunuzda kullandığınız ürünler kaliteli olmalı ve müşterilerin sağlığını olumsuz etkileyecek ürünler kullanılmamalıdır.

Kuaför salonunuzu merkezi bir yerde açarsanız, müşteri edinmeniz de daha kolay olacaktır.

Yanınızda çalıştırdığınız elemanlarınız bakımlı ve temiz olmalıdır. Özellikle saçlarının bakımına daha fazla dikkat etmelidirler.

Önemli noktalardan biri de kuaför salonunuzun dekorudur. Ne kadar güzel, ilgi çekici ve modern bir dekora sahip olursanız, salonunuz müşteriler tarafından ilgi görecektir. Böyle bir dekoru olan kuaför salonu müşteriler tarafından kaliteli olarak algılanacaktır.

Kuaför salonlarının ilgi görmesinde etkili bir faktör de, çalışanların müşterilerle olan iletişimidir. Bazı kadınlar kuaförlere sadece sohbet etmek için bile gitmektedirler. Güler yüzlü olmayan, müşterilere kibar davranmayan ve müşterilerin istek ve önerilerini önemsemeyen bir kuaför salonunun başarılı olması mümkün değildir.

Kuaför salonunun tutulması için önemli bir nokta da fiyatlarıdır. Çok Uçuk fiyatlar olan salonlar sadece çok zengin semtlerde iş yapabilir. Ama daha makul fiyatlarla daha fazla kişiye hizmet verebilirsiniz.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Bayan

Kuaför

Dekorasyonları