Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Anlatımlı Bebek Patik Örnekleri
Anlatımlı Bebek Patik Örnekleri
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Anlatımlı bebek Patik Örnekleri,3.5 numara şişle 25 ilmek başlayın.32 sıra olana kadar haroşa örün.8 ilmek kesin ve beyaza geçin.2 kere gidip gelin.Bir yeşil,bir beYaz olarak örmeye devam edin.6 tane yeşil çizgi olana kadar örün.örgüyü kesin ve resimde olduğu gibi katlayıp dikin.Çizgi çizgi duran kısmın hem altını,hem üstünü dikin.Patiği ters çevirdikten sonra boğaz kısmını tığla çevirin.

Anlatımlı Bebek Patik Örnekleri


İki tane küçük çiçek yapıp patiğin ön kısmına dikin.bebeklerimizin soğuk kış günlerinde üşümemesi için aşağıda 2011 model yeni sezon moda örgü erKek patik örnekleri bulunmaktadır. Renk renk desen desen bu patik modelleri eminim bebeğinize çok yakışak. Bu patikleri giydiğinde tıpış tıpış rüyüreyecek daha da bir sevimli olacak. Hem bunları örmek de öyle hiç de zor değil. Patik örmek hem çok kolay hem de kısa zamanda patiği bitirebiliyorsunuz.En güzel bebek patik modelleri-renkleri. Kışlık bebek örgü modası, bebek örgü aksesuarları rengarenk örgü patik modelleri.

2013 modası örgü bebek patikleri rengarenk,Derya Baykal bebek patikleri, Deryalı günlerin en güzel süslü patik modelleri-örnekleri ve çok şirin bebek patik koleksiyonu bebeklere özel.2013'ün en şık süslü bebek patikleri, kız bebek örgü patikleri, erkek bebek örgü patik modelleri-çeşitleri. Kız bebekleri için boncuk süslemeli örgü patikler, yapabilirsiniz. İnci boncuklar, renkli kurdeleler ve nako patik ipleri ile çok şık süslü patikler, elde edebilirsiniz.Nako patiklik ipler, bebek patiği örülüşünde çok güzel modeller örebilirsiniz. Derya Baykal örgü patikleri, kız bebeklere özel boncuklu patikler, kurdele süslemeli kız bebek patikleri, Deryalı günlerin bebek örgüleri, patikler, tığ örgüsü bebek patik örneği yapılışı, tığ örgüleri patikler. İki şişle örülmüş patik modelleri-örnekleri. İki şişle örülmüş Derya Baykal patikleri.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Anlatımlı

Bebek

Patik

Örnekleri