Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Anadolu Hayat Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler
Anadolu Hayat Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Anadolu Hayat Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler, Birden Fazla Hastane İle Anlaşmalıdır. Sizlerde Anadolu Hayat Sigortasına Geçin

Anadolu Hayat Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler


Bireysel emeklilik ve hayat sigortaları alanlarında hizmet sunan Anadolu Hayat Emeklilik, 1990 yılında "Türkiye'nin ilk hayat sigortası şirketi" olarak kuruldu. Türkiye'nin halka açık ilk ve tek emeklilik şirketi olan Anadolu Hayat Emeklilik, hayat sigortaları ve Bireysel Emeklilik Sistemi toplamında en büyük fon yaratan şirket olma özelliğini taşırken aynı zamanda Bireysel Emeklilik Sistemi'nde ulaştığı müşteri sayısı ile zirvedeki yerini koruyor.

Bir Türkiye İş Bankası iştiraki olan Anadolu Hayat Emeklilik'in hisse senetleri, İMKB Ulusal Pazarı'nda ANHYT sembolü ile işlem görmektedir.

Genel Müdürlüğü İstanbul'da bulunan Anadolu Hayat Emeklilik; İstanbul (2), Ankara, Adana, Bursa, İzmir ve Antalya'da bulunan bölge müdürlükleri, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ndeki şubesi, direkt satış ekibi ve 250'ye yakın acentesiyle ürünlerini müşterileriyle buluşturmaktadır.

Anadolu Hayat Emeklilik ülkemizdeki en yaygın bankasürans ağına sahiptir. Şirket; Türkiye İş Bankası, Anadolubank, HSBC, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası, BankPozitif ve Albaraka Türk Katılım Bankası'nın 1.700'ü aşan şubesini hizmet sürecinin temel bir dağıtım kanalı olarak kullanmaktadır.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Anadolu

Hayat

Sağlık

Sigortası

Anlaşmalı

Hastaneler