Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Akupunktur Diyet Listesi
Akupunktur Diyet Listesi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Akupunktur Diyet Listesi : Akupunktur diyeti ile birlikte kilo verebilirsiniz. Sağlıklı zayıflamak için çeşitli diyet listelerine ve beslenme programlarına ihtiyacınız vardır. Şok diyetler ile birlikte aç kalmadan, zayıflamanın keyfini çıkarın, "akupunktur diyeti" yoğurt ile birlikte daha hızlı kilo vermenize yardımcı oluyor.

Akupunktur nedir ? Ağrı kesici olarak nitelendirilen ve Çin ülkesinde 5000 yıldan beri uygulanan ve hiç bir yan etkisi olmayan bir tedavi yöntemidir. Vücudu rahatlatıcı, sıkıntı ve Stres giderici, vücudu dengeleyici özelliği vardır. Diyet konusunda uzman olan, Ender Saraçta akupunktur ile Zayıflama yöntemini öneriyor.

Akupunktur diyeti ile birlikte kilo vermeye hazırsanız, akupunktur diyeti listesini trdiyet.com olarak paylaşalım.

Diyetin ilk gününde sabah kahvaltısı olarak ;
Bir fincan yeşil çay, 50 gram yağsız beyaz peynir, bir dilim kepekli ekmek, bir adet haşlanmış yumurta ve bir adet domates tüketebilirsiniz. Öğlene kadar geçecek olan ara zamanda ise elma, greyfurt, portakal gibi meyvelerden tüketebilirsiniz. Akşam yemeğinizde, haşlanmış Brokoli sebzesiyle birlikte 100 gram tavuk göğsünü haşlayarak beraberinde bir kase yoğurt ile tüketebilirsiniz.

Akupunktur diyetinin ikinci günü ; Sabah bir bardak klorsuz suyun içerisine bir adet limonun suyunu sıkarak içiniz. 40 gram beyaz peynir, bir adet haşlanmış patates, bir adet yeşil biber, bir adet domates ve 2 dilim kepekli ekmek ile kahvaltı tamamlanmalıdır. Öğlen yemeğinizde, 4 adet köfte ve bir kase yoğurt tüketilmelidir. Akşam yemeğinde ; Bir kase lahana çorbası, bir adet buğulama şeklinde pişirilmiş balık ve istenilen miktarda salata tüketilebilir.

Akupunktur diyeti programında üçüncü gün ; Sabah bir fincan yeşil çay, iki dilim kepekli ekmek, bir dilim yağsız peynir, bir kase yoğurt, 3 adet zeytin ve bir adet domates tüketilmelidir. Öğlen yemeğinde ; Karnabahar haşlaması, bir kase yoğurt ve 2 dilim kepekli ekmek tüketilmelidir. Akşam yemeğinde ; 150 gram ızgara tavuk, mevsim salata ile yenmelidir.

Diyette dördüncü gün ;
Sabah bir su bardağı limonlu su, bir adet haşlanmış yumurta, 10 kök maydanoz, 5 kök tere ve bir adet domates ile birlikte 2 dilim kepekli ekmek tüketilmelidir. Öğlen yemeğinde ; 8 adet lahana sarması, bir kase yoğurt ile birlikte mevsim salatası yenmelidir. Akşam yemeğinde ; Bir kase tarhana çorbası, bir kase yoğurt ve 3 dilim kepekli ekmek tüketilmelidir.

Diyetin beşinci günü ; Sabah bir fincan yeşil çay, 2 dilim kepekli ekmek, bir adet domates, 5 adet zeytin, bir adet salatalık ile kahvaltı tamamlanır. Öğlen yemeğinde, 6 adet ızgara köfte, bir kase yoğurt ve istenilen miktarda mevsim salatası tüketilebilir. Akşam yemeğinde, istediğiniz çorbadan bir kase, beraberinde bir kase yoğurt ve 2 dilim kepekli ekmek tüketebilirsiniz.

Diyetin altıncı günü ; Sabah bir su bardağı limonlu su, bir adet haşlanmış yumurta, 3 dilim salam, bir adet domates, bir adet yeşil biber ve salatalık, ekmek olarak iki dilim kepekli ekmek tüketilmelidir. Öğlen yemeğinde ; 100 gram tavuk haşlama, bir kase yoğurt ve mevsim salata tüketilebilir. Akşam yemeğinde ; 8 adet sarma, bir kase yoğurt ve mevsim salata ile birlikte istediğiniz kadar çavdar ekmeği tüketebilirsiniz.

Diyetin son günü ; Sabah bir fincan yeşil çay, bir adet domates, bir adet salatalık, bir adet kırmızı biber, bir kase lahana çorbası ve iki dilim kepekli ekmek tüketilmelidir. Öğlen yemeği ; 1 adet büyük boy patates haşlaması, yanında maydanoz ve bir kase yoğurt, ekmek olarak 3 dilim kepekli ekmek tüketilebilir. Akşam yemeğinde ; Bir adet balık kızartma ve bir kase mevsim salata ile birlikte 2 dilim kepekli ekmek tüketebilirsiniz.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Akupunktur

Diyet

Listesi