Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Acısız Tüy Alma
Acısız Tüy Alma
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Acısız Tüy Alma, Derma Seta Epilasyon Aleti ile Çok Kolay ve Artık Epilasyonun Ne Kadar Kolay ve Zevkli Olduğunu Sizlerde Derma Seta İle Yaşayabilirsiniz.Tek Yapmanız Gereken Derma Seta ' yı Çalıştırıp Vücudunuzun Üzerinde Gezdirmek Tüylerin Ne Kadar Kolay ve Acısız Yok Olduğuna Şaşıracaksınız. Daha Detaylı Bilgi Makalede yer Almaktadır.Makaleyi İnceleyiniz.

* Kollar, bacaklar, bikini çizgileri, göğüs ve sırttaki istenmeyen tüylerden hızlı ve acısız bir şekilde kurtulma ,
* Her ten tipine uygundur,
* Nasır ve ölü derilerden kurtulmanız için özel olarak tasarlanmıştır ,
* Kompakt ve kolay taşınır ,
* Hızlı ve kolay kullanım ,
* Her türlü ihtiyacı karşılamaya yönelik farklı parçaların takılabilmesi ,
* Çok amaçlı kullanım ,
* Paradan tasarruf ,
* Hem erkekler hem de kadınlar için uygundur.

Derma Seta, istenmeyen tüylerden rahat ve acısız bir şekilde kurtulmanız ve pürüzsüz bir tene ulaşmanız için ince tanecikli pul dökücü pedlerle çalışmaktadır. Derma Seta’nın sırrı, dakikada 550 devirde çalışan özel pedidir. Ped üzerindeki kristallerin uyardığı tüy foliküllerinin açılmasıyla istenmeyen tüylerden acısız, hızlı ve kolay bir şekilde kurtulursunuz.

Ayrıca, ölü deri parçalarını da alan Derma Seta, taze ve yenilenmiş bir görüntüye kavuşmanızı sağlar. Topuk bölgesinde yoğunlaşan sertleşmeler ve ölü derilere karşı ponza taşı aparatını (Pumice Stone Head) kullanabilirsiniz. Derma Seta ayaklar, bilekler ve dizler üzerinde de oldukça etkilidir.

Foot Smoother: Bu kalın ve sert aparat yalnızca ayaklardaki sertleşmiş, nasırlaşmış kısımlar içindir. Teninize zarar verebileceğinden dolayı lütfen bu aparatı tüylerden kurtulmak için vücudunuzun diğer kısımlarında kullanmayınız. Hiçbir zaman ıslak ten üzerinde kullanmayın.

Derma Seta acısız tüy alma hayalinin gerçeğe dönüşmüş halidir. Pahalı güzellik salonları ve spa’lar olmadan size oralarda göreceğiniz tüm işlemleri yapma imkanı tanır. Derma Seta size bir vücut parlatma başlığı ve ayak düzgünleştiricisi ile birlikte gelir. Bu şekilde pedikürünüzü kendiniz yapabilir ve bebek yumuşaklığında ayaklara kavuşabilirsiniz. Setin içindeki ekstra yüz ve bikini bölgesi tüy alma çubukları ile tüm vücudunuzun tüylerden arınmış olduğundan emin olabilirsiniz.

Pratiktir

Profesyonel mini spa cihazınız Derma Seta sadece acısız ve etkili bir şekilde tüyleri almaz aynı zamanda cildinize peeling ve bakım yaparak sağlıklı ve ışıl ışıl parlayan bir cilde kavuşmanıza da yardımcı olur.

Yer Kaplamaz

Derma Seta acısız tüy alma hayalinin gerçeğe dönüşmüş halidir. Pahalı güzellik salonları ve spa’lar olmadan size oralarda göreceğiniz tüm işlemleri yapma imkanı tanır.

30 Dakika Yeter

Derma seta hem ağda ve lazer epilasyonun acısız ve ucuz bir alternatifidir, hem de bacaklarınızı, kollarınızı, bikini bölgenizi ve yüzünüzdeki istenmeyen tüyleri temizlemeniz için çok basit ve kısa süren bir seçenektir.

Evinizin Konforunda Spa Keyfi

*Acısız bir şekilde tüyleri alır Peeling yaparak ölü cildi temizler
*Küçüktür her yere sığar
*Tam vücut bakımı için 9 parçası vardır
*Topuklardaki sert deriyi temizler
*Fırçasıyla derin yüz temizleme yapar
*Masaj başlığıyla selülitleri giderir ve yağlı bölgeleri sıkılaştırır

Profesyonel mini spa cihazınız Derma Seta sadece acısız ve etkili bir şekilde tüyleri almaz aynı zamanda cildinize peeling ve bakım yaparak sağlıklı ve ışıl ışıl parlayan bir cilde kavuşmanıza da yardımcı olur. Derma Seta tüm bunları size pahalı spa terapilerine gerek kalmadan evinizin konforunda kavuşmanızı sağlar.

Acı Veren Ağdayı Unutun

Derma Seta’nın tüy alma özelliği, tüy alıcı başlığın üzerindeki derma kristaller ve cihazın dakikada 550 kez döndürme kuvvetiyle sağlanır. Bu da aynı zamanda cildinizdeki ölü derilerin alınmasını, parlamasını ve düzgünleşmesini sağlar. Derma Seta’nın 9 adet parçası vardır. Tüm vucüdunuzda güvenle ve etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.  Eğer siz de can yakıcı ağda veya pahalı lazer epilasyon seanslarına katlanmak istemiyorsanız Derma Seta sizin için güzel bir seçenektir.

Küçüktür ve Çekmecenize Sığar


Kimse vücuduna sıcak ağda sürülmesinden hoşlanmaz. Çekilme zamanı geldiğinde ise herkes çığlık atar. Bir daha asla buna katlanmak zorunda kalmayacaksınız çünkü Derma Seta size sadece aynı sonucu vermekle kalmaz aynı zamanda ağda veya lazer epilasyon seanslarına verdiğiniz paraların da cebinizde kalmasını sağlar.

Derma Seta hem ağda ve lazer epilasyonun tamamen acısız ve ucuz bir alternatifidir, hem de bacaklarınızı, kollarınızı, bikini bölgenizi ve yüzünüzdeki  istenmeyen tüyleri temizlemeniz için basit ve kısa süren bir seçenektir.

Banyoda Fazla Zaman Harcamaya Paydos

-Bacaklarınızdaki tüyleri almak normalde uzun süren bir işlemdir ve çoğunlukla arada göremediğiniz küçük bölümler kalır ve bu bölümler gün ışığında size çok utandığınız anlar yaşatır. Akşam eve gelince hışımla tekrar banyoya girersiniz. Hatta kötüsü de bu işlemlerin çoğunun sonucunda cildinizde tahrişler, sivilceler, kesikler ve batık tüyler oluşmasıdır.  Hatta bazen kanamalar bile oluşabilir. Bunun sonucu bacaklarınız ve cildiniz berbat görünür. Derma Seta’da keskin ve tehlikeli kesici kısımlar bulunmadığından tüm bu kesik ve tahriş olma durumlarını geçmişte bırakabilirsiniz. Derma Seta’nın üzerindeki derma kristaller ve dakikada 550 devir gücüyle artık bu utanç verici kesiklerden eser olmadığı gibi neredeyse cildinize değdirir değdirmez Derma Seta tüylerinizi alır ve size başka işlerinizi halledecek bir sürü zaman kalır.

acısız tüy alma, yüz bakımı için neler yapılmalı, en etkili Selülit tedavisi, ender saraç selülit tedavisi, profesyonel manikür seti, manikür pedikür spa, manikür takımı, yüz bakımı için doğal yöntemler, manikür çeşitleri, selülit tedavisi izmir, elektrikli manikür pedikür seti, quick manikür, megep güzellik ve saç bakım hizmetleri, manikür masaları, manikür pedikür malzemeleri, manikür pedikür makinesi, kolay manikür, erkek yüz bakımı nasıl yapılır,
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Acısız

Tüy

Alma