Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rüyada Terlik Giymek
Rüyada Terlik Giymek
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Rüyada Terlik Giymek : Rüyada terlik görmek mutluluk verecek haberler alacağınıza yorumlanır bu rüyayı gören kimse, huzurlu ve mutlu bir yaşam sürecek demektir. Detaylı anlatımımızı aşağıda bulabilirsiniz.

*Çağdaş Ulema: Rüyada Terlik görmek ; birine boyun eğmek zorunda bırakılacağınıza ve bu konuda dikkatli olmanız gerektiğine… Terlik satın almak; büyük bir hata yapacağınıza…Birinin size terlik hediye ettiğini görmek; bekarsanız evleneceğinize, evli bir bayansanız kocanızın isteklerine boyun eğeceğinize… Ayağınızda terlik olduğunu görmek; ev içinde istenmeyen bir olayla karşılaşacağınıza… Tahta terlik/ takunya görmek; muhtemelen kudret düşkünü ve kavgacı biri olacağınıza işarettir.

Rüyada Terlik Görmek ile ilgili Rüya Tabirleri


Renkli ve güzel terlikle yürümek bereket ve sürura, sevinç ve neş‘eye, Terlik hizmetkara, evin hanımına, güç ve kuvvete, menfaat ve mala, rahatlığa ve yolculuğa delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Takunya.)Rüyada terlik görmek mutluluk verecek haberler alacağınıza yorumlanır. Bu rüyayı gören kimse, huzurlu ve mutlu bir yaşam sürecek demektir.
Rüyada terlik görmek mutluluk verecek haberler alacağınıza yorumlanır. Bu rüyayı gören kimse, huzurlu ve mutlu bir yaşam sürecek demektir. Ufak, tefek sıkıntıdır.Çok güzel bir terlik bekar bayanlar için evlilik olarak yorumlanır.Rüyada ayağınızda güzel bir terlik bulunduğunu görmek, hafif bir hastalık geçireceğinize fakat çok çabuk iyileşip ise devam edeceğinize delalet eder.
Terlik satın almak; büyük bir hata yapacağınıza…
Birinin size terlik hediye ettiğini görmek; bekarsanız evleneceğinize, evli bir bayansanız kocanızın isteklerine boyun eğeceğinize…
Rüyada terlik giymek ev içinde istenmeyen bir olayla karşılaşacağınıza…
Tahta terlik/ takunya görmek; muhtemelen kudret düşkünü ve kavgacı biri olacağınıza işarettir.
Renkli ve güzel terlikle yürümek bereket ve sürura, sevinç ve neş‘eye, Terlik hizmetkara, evin hanımına, güç ve kuvvete, menfaat ve mala, rahatlığa ve yolculuğa delalet eder.
( Ayrıca Bakınız; Takunya.)Rüyada terlik görmek mutluluk verecek haberler alacağınıza yorumlanır.
Bu rüyayı gören kimse, huzurlu ve mutlu bir yaşam sürecek demektir.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Rüyada

Terlik

Giymek