Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rüyada Tatlı Yediğini Görmek
Rüyada Tatlı Yediğini Görmek
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Rüyada Tatlı Yediğini Görmek : Rüya tabirleri içerisinde rüyada tatlı yediğini gören kişiler hemen araştırmalara geçerek ne anlama geldiğini arıyor rüyada tatlı yemek islami olarak kısmet anlamına gelmekle birlikte Rüyada herhangi bir tatlıyı görmek, dinde ihlasa, üzüntü ve kederden kurtulmaya, yolculuktan dönmeye, hastalıktan şifa bulmaya, bekarın evlenmesine, ilim ve tövbe etmeye işarettir. Şanslı bir kişi olmanız gibi özelliklere işarettir gelin aşağıdaki yazılarımızı da inceleyerek rüyada yediğiniz tatlının türü ne nasıl yediğiniz gibi rüyadaki tabirlere bakarak hevesimizi giderelim.

Rüyada tatlı görmek ve bilhassa yemek,hangi çeşit olursa olsun güzel geçime, sevinç ve mutluluğa, cimrilikten sakınarak herkese cömert davranmaya işarettir.

Tatlı görmek ve yemek, ilim öğrenme isteğine, bildiğiyle amel etmenin mutluluğunu yaşamaya işarettir.

Bazen rüyada tatlı görmek ve bilhassa yemek, helâl olan tüm dünya nazlarını tatmaya, gam ve kederden uzak mutlu bir hayat yaşamaya, hastalıktan kurtulmaya, tövbe ve istiğfara işaret eder.‘

Rüyada tatlı yemek; hapisteki kimsenin hürriyetine kavuşmasına, yolcunun dönmesine, güzel ve tesirli söze işaret eder. Rüyada muhallebi, sütlaç, kaymak ve tavukgöğsü gibi sütle yapılan tatlıları görmek ve özellikle bunlardan yemek, hayır, menfaat, helâl mal, sağlık ve esenlikle yorumlanır.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Ziynet Örnekben tatlıyı çok severim rüyalarıma girmiş olma ihtimali yüksek . birşeylerin habercisi oldugunu sanmıyorum çünkü ben tatlı olmadan yaşayamam . muhtemelen gece yiyecek bişeyler bulamadım ondan rüyama girdi :)
  • Rüyada

    Tatlı

    Yediğini

    Görmek