Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Rüyada Süt Almak
Rüyada Süt Almak: İslam fıtratına ve bu yaratılışa uygun davranmaya, zahmetsizce kazanılan dünyalığa; Erkek yahut kadının memesinde Süt olduğunu görmesi mal biriktirmeye;

iki memeden de Süt akması talihin açılmasına, İnsan sütü bazen hapse, emen ve emziren için sıkıntıyaa; Bir kadını emmek mal ve kazanca; hastanın bir kadını emmesi şifa bulmaya, Kadının sütünü birine emzirmesi, kendisi için zahmet ve sıkıntıya, At sütü devlet devlet yönetiminden mala yahut üst seviyede birinin sevgisine, Diğer hayvanların sütleri, sağıldığı miktar kadar güzel rızka, Süt kabı zengin ve bilgin bir kimseye, rızka; bu kap bakır ve sütü bozan cinsten olursa malda noksanlığa, Süt sağmak hileye delalet eder.

Rüyasında Süt işlediğini gören bir erkek için bu rüya kendisini görmesi, iş yaşamında korkak davranması ve yeterince tecrübeli olmadığı için para kaybedeceğine işarettir. Orta yaşlı birisi için bu rüya zor bir işe sahip olduğunu ve başarılı olmak için mücadele etmesi gerektiğini belirtir. Olgun bir kadın içinse umulmadık ve çok mutlu edecek bir misafirin geleceğine yorumlanır. Rüyada Süt sağdığını görmek , para kazanacak yolların bulunacağına işarettir.

Süt içmek mutluluğun ve başarının işaretidir. Süt dökmek, yakın bir arkadaşınızın yüzünden zarara uğrayacağınızı bu duruma çok üzüleceğinizi belirtir.

Rüyada Süt içmek, çok hayırlıdır. Mutluluğun ve başarının işareti olan bu rüya, aynı zamanda sağlıklı bir yaşamın da habercisidir.

Helal mal, mülk, kazanç, kısmettir. Bekar kimseler için evlilik olarak da yorumlanır.

Danyal Aleyhisselama göre; süt, taze ve tatli olursa malin çokluguna ve dindarliga, eksi ve bozuk olursa. noksanina delalet, eder. Sütün taze peynir oldugunu ve onu yedigini gören, helal mala ve rizka nail olur. Bir kadinin bir erkek üzerine Süt dökmesi o adamin tutuklanacagina delalet eder. Bir hayvan sagdigini ve memeden Süt yerine kan çiktigini gören hükümetin emirlerine aykiri hareket eder. Eger Süt yerine zehir çikarsa, haram mala isarettir.

Yerden su gibi Süt kaynadigini ve etrafa yayildigini görmek, o yer halkina zulüm yapilacagina isarettir. Kendi memesinden Süt içtigini gören, kendi kazancina ; hiyanet eder. Bir kadinin memesinden sütün su gibi aktigini görmek, hayir ve nimetin artmasina delalet eder. Beygir sütü içtigini görmek, hayra ve büyüklere yaklasmaya; katir sütü içmek islerinde zorluga; deve sütü içmek, büyük kisilerin menfaat gelecegine; ceylan sütü içmek, rizk bolluguna; keçi sütü içmek, karisindan gelecek mala; kaplan sütü içmek, düsmana galebeye; fil sütü içmek, haram mala; manda sütü içmek, rizk bolluguna ve mal çokluguna; merkep sütü içmek, hastaliga ve iyilesmege; ayi sütü içmek zarara, korkuya ve hüzne; tavsan sütü içmek, alçak bir kadindan biraz hayir gelmesine; domuz sütü içmek, akil noksanligina ve ahmakliga; bir rivayete göre haram mala veya musibete; tilki sütü içmek hileye delalet eder. Bazilarina göre; kadin için Süt emzirdigini görmek hayir ve erkek için serdir.

Köpek sütü korkuya; bir rivayete göre siddetli hastaliga; aslan sütü büyük bir kisi tarafindan seref ve mala ve düsmana üstün gelmeye ve maksadina ermeye; çakal sütü, akraba ile düsmanlik ve kavgaya; inek sütü o yil din ve dünyada hayir ve yükselise; vahsi sigir sütü, hasta olup hemen iyilesmege; kedi sütü, kavga ve düsmanliga; bir rivayete göre zayif düsmege ve hastaliga; kurt sütü, korkuya, yahut elinden önemli bir firsatin kaçmasina; koyun sütü, helal mala ve dinin kuvvetine, kus sütü muradinin tamamiyla olmasina delalet eder. Ebu Sait El-Vaize göre, Süt sagmak, hileye isarettir. Agiz sütü (hayvan dogurur dogurmaz sagilan süt) sikintidan sonra rizka, veya haram mala yorumlanir. Bir rivayete göre, hayirsiz bir adamdan iyilik yapmasini istemektir. Es Salimiye göre; eksimis Süt haram mal, yorgunluk, mesakkat ve kederle tabir olunur.

Rüyasinda halis sütü birakip bozuk sütü içtigini gören asagi bir sinifin geçim sartlarina razi olur. Haram yer ve bir rivayete göre dininden sapar. Bir aslan yavrusuna Süt içirdigini gören, hükümetten hayir ve menfaat elde eder. Cabirül Magribiye göre, eti yenmez bir hayvani sagmak hayir degildir. Cafer-i Sadika göre; insan sütü görmek üç sekilde tabir olunur: Helal rizk, evlat mali geçimde keder. Bir baska rivayete görede: Rüyada Süt görmek, islam fitratina isarettir. Süt mesakkat çekilmeden elde edilen maldir. Gerek erkek ve gerek disi bir kimsenin rüyada memesinde Süt oldugunu görmesi, o kimsenin mal biriktirmesine isarettir. Rüyada iki memesinden Süt aktigini görse, dünya o kimseye yönelir ve talih açilir. Uyanikken memelerinde Süt olmayan kadin, rüyada memelerinde Süt bulundugunu veya küçük bir çocugu yahut erkek bir kimseyi ya da bir kadini emzirdigini görse, gerek emziren ve gerekse emen kimsenin baht ve talihinin kapanmasina isarettir, insan sütü, hapis, emziren ve emen kimse için de sikintidir. Bir kimse rüyada çocuguna içirmek için Süt satin aldigini görse, o kimsenin çocugunu kendi huy ve ahlaki gibi terbiye edecegin isarettir. Bazi tabirciler rüyada bir kadinin sütunu emdigini gören kimse, mal ve kazanç elde eder, dediler.

Bir kimse rüyada at sütü içtigini görse, hükümdar o kimseye sevgi besler ve hükümdardan ona bir hayir erisir. Diger hayvan sütleri onlardan sagilan miktarca güzel riziktir. Süt sagmak, hiledir. Yeni dogmus devenin sütü din fitratidir. Bundan dolayi bir kimse yeni dogmus devenin sütünden içse veya bir yahut iki ya da üç defa emse, o kimsenin yaratildigi islam fitratinda sebat etmesine, namaz kilmasina, Oruç tutmasina, zekat ve sadaka vermesine isarettir. Süt, içen kimse için helal mal ilim ve hikmettir.

Sagilmis süt, mülk ve maldir. Bazi tabirciler rüyada bir deve sagdigini ve onun sülünden içtigim gören kimse, salih bir kadinla evlenir. Eger o kimse evli ise, hayirli erkek bir çocugu olur, dediler. Rüyada bir inek sagdigini ve sütunu içtigini gören kimse, fakir ise zengin olur. Koyun ve keçi sütü, alinacak vergidir. Rüyada koyun sütü içtigini gören kimse hayra, rahatliga, sevinç ve ferahliga erisir. Arslan sütü onu içen kimse için, mal, düsmanina zafer bulma ve insanlara düsmanlik yapmaktir. Kaplan sütü, onu içen kimse için, düsmanligim açiga vurmaktir.

Kurt sütü suç, cinayet, siddetli korku ve bir iste kuvvettir. Onu içen kimse için de geçimde zarardir. Bazi tabirciler, kurt sütü, mal ve saltanattir, dediler. Rüyada kurt sütü içtigini gören kimse, reislige nail olur ve bir sehir halkinin mallarim zorla ve tahakküm ederek yer. Köpegin sütü onu içen kimse için siddetli bir korku ve zalim bir kimsenin eliyle erisecegi maldir. Bazi tabirciler rüyada köpegin sütunu içen kimse, kudret ve kuvvete erisir ve bir sehir halkina reis olur, dediler. Bazi tabirciler, vahsî hayvanlarin bütününün sütleri, dince süphedir, dediler. Yaban eseginin sütü, sonradan iyilesecek bir hastaliktir, dediler. Geyigin sütü az bir riziktir. Esek sütü, ehemmiyetsiz bir hastaliktir.

Rüyada merkeb sütunu içen kimse, hayra erisir. Kedi sütü hafif bir hastaliktir ve düsmanliktir. Bir kimsenin rüyada bir yerden Süt çiktigini görmesi, o sütün miktarinca o yerde kan akitilacak bir zulüm ve fitnenin meydana çikmasina isarettir. Koyun sütü iyi bir maldir. Sigir sütü, zenginliktir. Katir sütü, zorluk, siddet ve musibettir, insan sütü hasta için onu içtigi zaman hastaliktan sifa bulmaktir. Köpek ve kedi sütü hastalik veya korkudur.

Rüyada sütü bir seye bedel olarak verdigim gören kimse, yaratilis ve fitratini kaybeder. Süt mala, fazla ömre, hamile kalmaya, sirlarin açiga çikmasina. ilme ve Allahi birlemeye isarettir. Hasta kimseler için süt, ilaca, rizka hayvana malik olmaya veya onun huy ve tabiatiyla ahlaklanmaya isarettir. Sigir, koyun, deve ve manda sütü, bunlarin hepsi toplu mala isarettir Bunlarin yogurdu, üzüntüdür. At sütü tasadir. Tilki ve kedi sütü, günat islemektir. insan sütü, erbabindan baskasina verilmesi dogru olmayan bir emanettir.

Süt içmek çok hayırlıdır. Mutluluğun ve başarının simgesi olan bu rüya, aynı zamanda sağlıklı yaşamın habercisidir. Süt dökmek, zarara uğrayacağınız ve yakın arkadaşlarınız yüzünden geçici olarak canınızın sıkılacağı anlamındadır.


Yorumlar Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Diğer Makaleler
 Rüyada İlme ve İrfana Ait Şiirler Görmek Rüyada İnsan Sesi Duymak
 Rüyada İnsan Sırtı Görmek Rüyada Saat Görmek Ne Demek
 Rüyada Sabah Kahvaltısı Etmek Rüyada Sabah Vaktini Görmek
 Rüyada Sabi Görmek Rüyada Sabun Görmek
 Rüyada Saç Beyazlamasını Görmek Rüyada Saç Boyattığını Görmek
 Rüyada Saç Dökülmesi Görmek Rüyada Saç Görmek
 Rüyada Saç Örmek Rüyada Saç Tarayıcı Görmek
 Rüyada Saçak Görmek Rüyada Saçıp Dağıtmak
 Rüyada Saçlarının Uzadığını Görmek Rüyada Sad Suresini Okumak
 Rüyada Sadaka Verdiğini Görmek Rüyada Sadef Görmek
 Rüyada Şadırvan Görmek Rüyada Sadrazam Görmek
 Rüyada Saf Suresini Okumak Rüyada Safa ile Merve Görmek
 Rüyada Şafak Vaktini Görmek Rüyada Saffat Suresini Okumak
 Rüyada Saflar Görmek Rüyada Safran Çiçeği Görmek
 Rüyada Safran Otu Görmek Rüyada Sağırlık
 Rüyada Sağmak Rüyada Şah Damarı Görmek
 Rüyada Şah Görmek Rüyada Sahabe-i Kiram Görmek
 Rüyada Şahadet Getirmek Rüyada Sahife Görmek
 Rüyada Şahin Görmek Rüyada Şahitlik Yaptığını Görmek
 Rüyada Sahra Görmek Rüyada Sahur Görmek
 Rüyada Sail Görmek Rüyada Şair Görmek
 Rüyada Saka Görmek Rüyada Sakal Çıkması
 Rüyada Sakat Olduğunu Görmek Rüyada Sakınmak
 Rüyada Sakız Çiğnemek Rüyada Sakız Kabağı Görmek
 Rüyada Saklanmak Görmek Rüyada Saksağan Kuşunu Görmek
 Rüyada Şal ve Atkı Görmek Rüyada Salat ve Selam Getirdiğini Görmek
 Rüyada Salata Yemek Rüyada Salatalık Tarlası Görmek
 Rüyada Salep Görmek Rüyada Şalgam Görmek
 Rüyada Salib Görmek Rüyada Salih Kimseleri Görmek
 Rüyada Salih(A.S.)'ı Görmek Rüyada Salıncakta Sallanmak
 Rüyada Sallanarak Yürümek Rüyada Şalvar Görmek
 Rüyada Salyangoz Görmek Rüyada Salyası Akmak
 Rüyada Şam Fıstığı Görmek Rüyada Saman Görmek
 Rüyada Samancı Görmek Rüyada Şamdan Görmek
 Rüyada Samur Görmek Rüyada Sancak Görmek
 Rüyada Sandal Görmek Rüyada Sandık Görmek
 Rüyada Şanlı ve Şerefli Olmak Rüyada Sansar Görmek
 Rüyada Şap Denizi ve Kılavuz Görmek Rüyada Şap Görmek
 Rüyada Sapan Görmek Rüyada Sapık Görmek
 Rüyada Şapka Giymek Rüyada Saraç Görmek
 Rüyada Şarap İçtiğini Görmek Rüyada Sargı Görmek
 Rüyada Sarhoş Olduğunu Görmek Rüyada Sarhoşluk Veren Şeyleri Görmek
 Rüyada Sarı Arı Görmek Rüyada Sarı Elbise Giymek
 Rüyada Sarı Gül Görmek Rüyada Sarığı Veya İpi Büktüğünü Görmek...
 Rüyada Sarık Görmek Rüyada Sarılık Olduğunu Görmek
 Rüyada Sarılmak Görmek Rüyada Sarımsak Yemek
 Rüyada Şarkıcı Görmek Rüyada Sarmaşık Görmek
 Rüyada Sarnıç Görmek Rüyada Sarp Yokuş Görmek
 Rüyada Sarraf Görmek Rüyada Şaşı Olmak
 Rüyada Şaşıp Kalmak Rüyada Satıcı Görmek
 Rüyada Satır Görmek Rüyada Satranç Atı Görmek
 Rüyada Satranç Görmek Rüyada Satranç Şahı Görmek
 Rüyada Savaş Görmek Rüyada Savaş Uçağı Görmek
 Rüyada Savcı Görmek Rüyada Sayfa Görmek
 Rüyada Sayı Saymak Rüyada Saz Görmek
 Rüyada Sazan Balığı Görmek Rüyada Sebat Etmek
 Rüyada Sebe Suresini Okumak Rüyada Sebzeli Yeri Görmek
 Rüyada Seccade Üzerinde Kendini Görmek Rüyada Secde Ettiğini Görmek
 Rüyada Secde-i Şükür Etmek Rüyada Secde Suresini Okumak
 Rüyada Sedef Görmek Rüyada Sedir Görmek
 Rüyada Şefaat Ettiğini Görmek Rüyada Şeftali Görmek
 Rüyada Seher Vakti Görmek Rüyada Şehit Cenazesi Görmek
 Rüyada Şehvetinin Peşinde Koşmak Rüyada Şehzade Görmek
 Rüyada Şeker Almak Rüyada Şekerci Görmek
 Rüyada Sel Baskını Görmek Rüyada Selam Vermek
 Rüyada Sele Kapıldığını Görmek Rüyada Selvi Görmek
 Rüyada Semiz Otu Görmek Rüyada Şems Suresini Okumak
 Rüyada Şemsiye Açmak Rüyada Sene Görmek
 Rüyada Sepet Görmek Rüyada Serap Görmek
 Rüyada Şerbetçi Görmek Rüyada Serçe Görmek
 Rüyada Şerden Kaçmak Rüyada Sergi Görmek
 Rüyada Sert ve Katı Şey Görmek Rüyada Servet Sahibi Olduğunu Görmek
 Rüyada Servi Ağacı Görmek Rüyada Sevab İşlemek
 Rüyada Sevdiği İnsanı Görmek Rüyada Sevdiği Kişiyi Görmek
 Rüyada Sevdiğini Öpmek  Rüyada Sevdiğinin Elini Tuttuğunu Görmek
 Rüyada Sevgiliyi Aldatmak Rüyada Sevgiliyle Kavga Ettiğini Görmek
 Rüyada Sevgiliyle Öpüştüğünü Görmek Rüyada Sevinç ve Çoşkunluk Halini Görmek
 Rüyada Sevinmek  Rüyada Sevişmek
 Rüyada Sevmediği Birini Görmek Rüyada Seyis Görmek
 Rüyada Şeytan Görmek Rüyada Şeytanı Taşlamak
 Rüyada Seyyah Görmek Rüyada Seyyar Satıcı Görmek
 Rüyada Sıcak Bir Nesne Görmek Rüyada Sıcak Kara Balçık Görmek
 Rüyada Sıcak Su Görmek Rüyada Sıçramak
 Rüyada Şiddet Görmek Rüyada Sidik Görmek
 Rüyada Sidre-i Münteha Görmek Rüyada Sigara Ağızlığı Görmek
 Rüyada Siğil Görmek Rüyada Siğil Görmek
 Rüyada Sığır Çobanı Görmek Rüyada Sığır Görmek
 Rüyada Sığırcık Kuşu Görmek Rüyada Sihir Görmek
 Rüyada Sihirbaz Görmek Rüyada Sıkacak Aleti Görmek
 Rüyada Sıkıcı Birini Görmek Rüyada Sıkıntılardan Kurtulduğunu Görmek
 Rüyada Sıkıntılı Olduğunu Görmek Rüyada Sikkeli Altın Görmek
 Rüyada Sıla Görmek Rüyada Sıla-ı Rahmi Terk Etmek
 Rüyada Silah Görmek Rüyada Silahçı Görmek
 Rüyada Silahla Kovalandığını Görmek Rüyada Silahla Vurulduğunu Görmek
 Rüyada Silgi Görmek Rüyada Simit Görmek
 Rüyada Simsar Görmek Rüyada Şimşek Çakması Görmek
 Rüyada Şimşir Ağacı Görmek Rüyada Sınava Girdiğini Görmek
 Rüyada Sinemaya Gittiğini Görmek Rüyada Sini Görmek
 Rüyada Sınıf Arkadaşlarını Görmek Rüyada Sinir Görmek
 Rüyada Sırat Köprüsü Görmek Rüyada Şırınga Görmek
 Rüyada Sirke Görmek Rüyada Şirket Görmek
 Rüyada Sırları Gizlemek Rüyada Sırtında Yük Görmek
 Rüyada Sırtından Bıçaklanmak Rüyada Sırtlan Görmek
 Rüyada Sis Görmek Rüyada Şiş Kebap Görmek
 Rüyada Şişe Görmek Rüyada Şişeci Görmek
 Rüyada Şişman Olduğunu Görmek Rüyada Şit(A.S.)'ı Görmek
 Rüyada Sıtma Olduğunu Görmek Rüyada Sıvı Yağ Görmek
 Rüyada Sivilce Patlatmak Rüyada Sivrisinek Görmek
 Rüyada Siyah Böcek Görmek Rüyada Siyah Çanta Görmek
 Rüyada Siyah Gelinlik Giymek Rüyada Siyah Mürekkep Görmek
 Rüyada Siyah Renk Görmek Rüyada Siyah Üzüm Yemek
 Rüyada Soba Görmek Rüyada Sofa Görmek
 Rüyada Sofra Bezi Görmek Rüyada Sofra Kurmak
 Rüyada Soğan Görmek Rüyada Soğuk Görmek
 Rüyada Söğüt Ağacı Görmek Rüyada Sohbet Etmek
 Rüyada Sokak Görmek Rüyada Solucan Görmek
 Rüyada Solucan Görmek Rüyada Soru Çözmek
 Rüyada Soygunculuk Görmek Rüyada Soyunmak Görmek
 Rüyada Söz Hırsızlığı Yapmak Rüyada Söz Verdiğini Görmek
 Rüyada Stadyum Görmek Rüyada Su Damlatıcı Görmesi
 Rüyada Su Değirmeni Görmek Rüyada Su Döken Kimse Görmek
 Rüyada Su Dolabı Görmek Rüyada Su Görmek
 Rüyada Su Hayvanları Görmek Rüyada Su İbriği Görmek
 Rüyada Su İçmek Görmek Rüyada Su Köpüğü Görmek
 Rüyada Su Kovası Görmek Rüyada Su Küpü Görmek
 Rüyada Su Kuşu Görmek Rüyada Su Kuyusu Görmek
 Rüyada Su Terazisi Görmek Rüyada Su Tulumu Görmek
 Rüyada Su Yolu Görmek Rüyada Sual Görmek
 Rüyada Şuara Suresini Okumak Rüyada Şuayb(A.S.)'ı Görmek
 Rüyada Subay Görmek Rüyada Suç İşlediğini Görmek
 Rüyada Sucu Görmek Rüyada Suhuf Görmek
 Rüyada Süleyman (A.S.)'ı Görmek Rüyada Sultan Görmek
 Rüyada Sulu Çamur Görmek Rüyada Sülük Görmek
 Rüyada Sülün Görmek Rüyada Sümbül Görmek
 Rüyada Sümük Çıkarmak Rüyada Sümüklü Böcek Görmek
 Rüyada Suna Kandığını Görmek Rüyada Süngü ve Mızrak Görmek
 Rüyada Sünnet Çocuğu Görmek Rüyada Sünnet Düğünü Görmek
 Rüyada Sünnet Olduğunu Görmek Rüyada Süprüntü ve Çöp Görmek
 Rüyada Süpürge Görmek Rüyada Süpürge İle Süpürmek
 Rüyada Sur Görmek Rüyada Sur Kapıları Görmek
 Rüyada Şura Suresini Okumak Rüyada Sürahi Görmek
 Rüyada Sürçmek Rüyada Sürme Çubuğu Görmek
 Rüyada Sürme Görmek Rüyada Sürme Kabı Görmek
 Rüyada Sürülmek Rüyada Süs Balığı Görmek
 Rüyada Susam Görmek Rüyada Süsen Çiçeği Görmek
 Rüyada Süslenmek Rüyada Susuzluk Halini Görmek
 Rüyada Süt Almak Rüyada Süt Annesini Görmek
 Rüyada Süt Emdiğini Görmek Rüyada Süt Emzirmek
 Rüyada Süt Kabı Görmek Rüyada Süt Sağan Birisini Görmek
 Rüyada Süvari Görmek Rüyada Suya Dalmak
 Rüyada Suya Düşmek Rüyada Süzgeç Görmek
 Rüyada Verdiği Sözden Döndüğünü Görmek Rüyada Vucuduna Yağ Sürülmüş Görmek
 Rüyada Yüzünde Siyah Nokta Görmek

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.